Kirpykla AIVA. Verslo planas


Verslo planas kirpykla. Verslo planas kirpyklai. Kirpejos verslo planas. Kirpyklos aprašymas. Verslo planas kirpejai. Kirpykla verslo planas. Kirpeju verslo planas. Grozio salonas aiva. Kirpyklos planas. Kaip ikurti kirpykla.

Įvadas. Verslo aprašymas. Firmos aprašymas. Verslo tikslai ir galimybės. Paslaugos aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Konkurencijos analizė. Marketingo planas. Kainų politika pardavimų strategija reklama ir rėmimas. Paslauga. Paslaugos proceso aprašymas. Patalpos ir įrengimai. Žaliavos ir tiekėjai. Paslaugų savikaina. Vadyba. Savininkai ir valdytojai. Darbuotojai. Organizacinė firmos struktūra. Rizikos veiksniai. Finansai. Reikalingas kapitalas ir jo panaudojimas. Finansinės ataskaitos. Išvados. Literatūros sąrašas.

Aldona tumosienė.

Individuali įmonė aiva teiks kirpimo, plaukų dažymo ir sušukavimo paslaugas. Ateityje, jei seksis neblogai, tai esu numačiusi praplėsti kirpyklą. Praplėtus kirpyklą įdarbinsiu dar šešis žmones. Teiksime papildomas paslaugas – tai manikiūrą, pedikiūrą, masažą, gydytojos kosmetologės paslaugas. Manau, kad tai turėtų būti pelningas verslas, nes tai labai reikalinga paslauga. Mūsų klientai bus įvairūs žmonės.

Individuali įmonė aiva įregistruota 2007 09 15 jonavos miesto savivaldybėje. Tikiuosi, kad šiame versle man seksis, turiu visą reikalingą informaciją apie tiekėjus, apie geriausias kosmetines priemones.

Kirpykla aiva pradės veiklą, naudojantis mano nuosavomis lėšomis. Pradžioje planuoju išleisti 15 000 lt. Už tuos pinigus bus sumokėta nuoma, padarytas kirpyklos remontas, supirkti kirpyklai reikalingi baldai ir priemonės.

Kirpykloje iš pat pradžių dirbs penki žmonės. Aš – savininkė ir keturios kirpėjos. Bendras mėnesinis atlyginimas 5000 lt. Nuo klientų skaičiaus ateityje kils darbo užmokestis kirpėjoms.

Antraisiais metais praplėtus kirpyklą tikimės daug didesnio pelno, nei per pirmuosius metus, kai dirbo tik ketuindividuali įmonė aiva yra kirpykla. Ji įregistruota 2007m. Rugsėjo 15 d. Jonavos miesto savivaldybėje. aiva pradės savo veiklą 2008m. Sausio – vasario mėn. Priklausomai, kada įrengs kirpyklą. Kirpykla aiva teiks kirpimo, dažymo ir šukavimo paslaugas. Vėliau, kai įmonė pradės gauti pelną, bus galima praplėsti turimas patalpas ir tuo pačiu paslaugas tai būtų: manikiūras, pedikiūras, kosmetologės, masažo paslaugos, soliariumas. Iš pradžių numatoma, kad dirbs kirpėjos, kurios teiks kirpimo, dažymo, šukavimo paslaugas. Jos turės aukštą kvalifikaciją ir patirtį. Individuali įmonė buvo įkurta tam, kad patenkintų vartotojų poreikius ir sukurti naujas darbo vietas.

Aš būsiu individualios įmonės aiva savininkė. Esu baigusi verslo administravimo specialybę. Ši specialybė labai man pravers vadovaujant darbuotojams. Naudosiu nuosavą kapitalą.

Kirpykla aiva įkurta adresu, rožių g. Nr. 21, tai yra gyvenamasis namas. Aš pasirinkau šią vietą todėl, kad aplinkui yra gyvenamieji namai. Tai bus labai patogu čia gyvenantiems žmonėms, be to pravažiuojantys pro šalį taip pat matys kirpyklą aiva , kpagrindinis kirpyklos aiva , kuri teiks kirpimo, dažymo, šukavimo paslaugas, tikslas yra gauti pelną. Bet kaip pradedančiai dirbti kirpyklai yra svarbu susirasti potencialių klientų. Nes be jų kirpykla negalės pasiekti pagrindinio tikslo – gauti pelną.

  • Microsoft Word 52 KB
  • 2011 m.
  • 22 puslapiai (4337 žodžiai)
  • Kolegija
  • Audrone
  • Kirpykla AIVA. Verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Kirpykla AIVA. Verslo planas. (2011 m. Kovo 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/kirpykla-aiva-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 24 d. 19:55
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo