Kirpykla ir kosmetikos kabinetas verslo planas


Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo idėja ir tikslai. Rinkodara. Rinkos tendencijos. Konkurencinė analizė. Marketingas. Paslaugos pristatymas. Kainodaros strategija. Rėmimo strategija. Paslaugos paskirstymo strategija. Paslaugų teikimas. Įmonės vietos analizė. Patalpos, įrengimai ir transportas. Įmonės žaliavų (medžiagų) tiekėjai bei poreikis. Darbuotojai ir darbo apmokėjimas. Teikiamos papildomos paslaugos. Paslaugos apimtis ir pajamos. Vadyba. Įmonės savininkai ir valdytojai. Įmonės organizacinė struktūra. Rizikos įvertinimas. Galimi sunkumai ir jų priežastys. Įmonės alternatyvi veikla. Finansai. Lėšų poreikis ir finansavimo šaltiniai. Paskolos grąžinimo grafikas. Pelno (nuostolio) ataskaita. Grynųjų pinigų srautų ataskaita. Atsipirkimo laikas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Pagrindiniai įmonės tikslai tolimesniems darbo metams yra tokie:

teikti vartotojams juos tenkinančios kokybės paslaugas grožio terapijos srityje ir gauti maksimalų pelną iš šios veiklos;

atidaryti naują grožio saloną Kauno miesto centre.

Verslo įkūrimui reikėtų gauti apie 30 tūkstančių litų paskolą 3 metams su 5 % palūkanų. Paskolos garantas būtų įsigytas pastatas Vilniaus mieste, kurio vertė yra 100 000 Lt. Jau yra numatytos patalpos patogioje vietoje – Žirmunų gatvėje. Tai patogi vieta, nes galima efektyvinti reklamą, atkreipti didesnį skaičių klientų dėmesį, nes ši gatvė yra viena iš pagrindinių, yra judri, joje nėra gausių firmų ir reklaminių iškabų. Taipogi gatvė yra gerai žinoma, todėl ją patogu bus rasti.

Pati įmonės veikla turėtų atsipirkti per 3 veiklos metus ir paskola pilnai bus atiduota per 3 metus.

Šiuo metu grožio salonų rinka plečiasi. Įmonės sustiprėjo finansiškai ir jau numato savo biudžetuose lėšų, skirtų prezentacijoms, parodoms ir taip toliau. Didelis Baltijos šalių ekonomikos augimas didina vartojimą ir lemia, kad kosmetikos ir grožio paslaugų rinka kasmet auga dviženkliais skaičiais. Beveik visą rinkos dalį sudaro individualūs užsakymai. Atsiranda vis naujų klientų: vaikai, vyrai, moterys, seni žmonės; verslininkai, įvairūs darbuotojai, įžymūs ir paprasti žmonės. Verslininkai (-ės) ir aukštesnio lygio žmonės dažniau aplanko grožio salonus, nes jiems reikia kiekvieną dieną atrodyti nepriekaištingai.

Mano kuriamo salono pagrindiniai tikslai pirmiems ir vėlesnėms darbo metams yra: teikti vartotojams juos tenkinančios kokybės paslaugas, įsitvirtinti rinkoje, gauti maksimalų pelną, kaupti kapitalą verslo plėtotei.

Surinktos informacijos pagalba galima bus lengvai išsiaiškinti, ko klientas nori, kokia kosmetika ir aplinka jį tenkina. Įmonė samdys tik patyrusius šios srities specialistus, tuo užtikrindama darbo kokybė.

Darbui bus reikalingi spec. rūbai, pirštinės, prijuostės, uždangalai, įvairios žirklės, šukos, ir t.t. Visą šitą inventorių galima įsigyti atitinkamose didmeniniuose parduotuvėse. Visą kosmetika bus gabenama tiesiai iš Vokietijos. Technikos įrangos eksploatacinę priežiūrą atliks firmos, iš kurios ji buvo pirkta, žmogus.

Rinkos tyrimo metodai yra žinomi du: pirminis ir antrinis. Buvo naudojamas pirminis tyrimo metodas.

Atlikus rinkos tyrimus nustatyta, kad paslaugos bus reikalingos aplinkiniams gyventojams.

Grožio salonas „Neris“ yra įsikūrusi miesto centre. Ji jau dirba 10 metų, atlieka kirpimo, dažymo, šukavimo paslaugas, taip pat atlieka manikiūro, pedikiūro paslaugas, yra taip pat kosmetikos kabinetas. Joje dirba 6 darbuotojos. Grožio salonas „Neris“ dirba nuo 9 iki 20 val. Dirba 7 dienas per savaitę. Patalpos yra didelės erdvės. Interjeras „patraukia akį“. Paslaugų kainos aukštos.

Kirpykla „Kirpykla“ yra įsikūrusi Šilo g., dirba 3 metus, atlieka šias paslaugas: kirpimas, dažymas, šukavimas, manikiūras, pedikiūras. Šioje kirpykloje dirba 5 darbuotojos. Dirba 7 dienas per savaitę nuo 8 iki 20 val. Patalpos yra vidutinės, paslaugų kainos neaukštos.

Kirpykla „Alanija“ įsikūrusi Tuskulėnų g. Ši kirpykla dirba 4 mėnesius. Šioje kirpykloje galima apsikirpti, plaukus nusidažyti ir susišukuoti. Kirpykloje „Alanija“ dirba tik 2 kirpėjos. Dirba 5 dienas nuo 8 iki 18 val. Patalpos yra mažos

Grožio salonas ,,Zero“ įsikūrusi Žirmūnų g. “IKI” parduotuvės ,antrame aukšte. Grožio saloną atsidarys kitų metų pradžioje. Šioje grožio salonoje dirbs 6 darbuotojos. Grožio salonoje bus galima apsikirpti, plaukus nusidažyti, pasidaryti šukuoseną, manikiūrą, pedikiūrą, makiažą, veiks solariumas. Planuojama, kad ji dirbs 6 dienas per savaitę nuo 8 iki 18 val. Kainos nebus aukštos.

Pagal šią lentelę paaiškėjo, kad geriausias yra grožio salonas “Zero”. Jis įkurtas miesto centre, turi erdvias patalpas ir paslaugų kainos nedidelės. Šis grožio salonas turi minusą tai, kad trūksta paslaugų įvarovės.

Grožio salonas “Neris” yra antroje vietoje todėl, kad jo paslaugų kainos labai aukštos.

Grožio salonas ,,Zero“ galės pasiūlyti savo klientams šias paslaugas: kirpimą, plaukų dažymą, šukuosenų darymą, makiažo darymą, manikiūrą, pedikiūrą.

Nustatant kainą bus taikoma įsiskverbimo į rinką strategija. Todėl bus nuolat stebimos kainos rinkoje bei konkurentų kainos. Kalbant apie konkurentų kainas, galima pasakyti, kad vietinėje rinkoje jos svyruoja. Pavyzdžiui, tokios paslaugos, kaip nagų priauginimas, grožio salone „Neris“ kaina bus didesnė negu mūsų, kadangi buvo rastas didmenininkas, tiekiantis medžiagas už žemesnę kainą, nei tokias medžiagas perka konkurentai. Taigi mes galime sau leisti paslaugą teikti žemesne kaina ir kad dėl to nenukentėtų kokybė. Kalbant toliau apie paprasto manikiūro paslaugą, konkurentų kainos svyruoja nuo 15 Lt iki 20 Lt. Mūsų paskaičiuota kaina 12Lt. Manome, kad mūsų siūlomai paslaugai tai yra nustatyta optimali kaina, kuri padės įsiskverbti į rinką. Skaičiuojant kainą remiamasi tokia formule:

  • Microsoft Word 64 KB
  • 2015 m.
  • 30 puslapių (6042 žodžiai)
  • Universitetas
  • Andzej
  • Kirpykla ir kosmetikos kabinetas verslo planas
    10 - 7 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kirpykla ir kosmetikos kabinetas verslo planas. (2015 m. Kovo 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/kirpykla-ir-kosmetikos-kabinetas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 11 d. 11:20
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo