Kirpyklos įranga ataskaita


Zirkliu tipai kirpyklose. Suku rusys. Gofruojančios žnyplės. Kaip dezinfekuoti sukas. Zirkliu dezinfekavimas. Plauku sepečiu rusys. Dezinfukavini masinele. Kosmetologijos iranga. Filiravimo peiliukai.

Kosmetologijos projektas. Kirpyklos įranga. Praktinių darbų ataskaitos. Šukų rūšys ir jų dezinfekavimas. Tankių dantukų šukos. Retų dantukų šukos. Kombinuotos šukos. Plačiadantės šukos. Šukos su ilgu , tiesiu , smailiu kotu. Šukos su šakutės galiuku ir nevienodo ilgio dantukais. Universalios šukos vidutinio tankumo su rankena. Daugiafunkcinės šukos – šepetėlis. Šukos dredams formuoti. Šukas dezinfekuoti galima keletu būdų. Chloramino tirpale. Žirklių tipai , dezinfekavimas ir eksploatacijos taisyklės Žirklės yra 2 rūšių. Karštos žirklės. Žirklių dydžiai. Žirklių dezinfekavimas. Denaturuotame spirite ar kitame specialiame skystyje. Karšto oro sterilizatoriuje. Sauso oro sterilizatoriuje. Žirklių eksploatacijos taisyklės. Dirbant su aštriais įrankiais reikia vengti. Plaukų kirpimo mašinėlių tipai , ypatumai , naudojimas , dezinfekavimas saugūs darbo principai. Plaukų ilgis kerpant kirpimo mašinėle. Skustuvo panaudojimo ypatumai , įvairovė , eksploatacija , saugaus darbo principai bei dezinfekavimo galimybės. Skustuvo dalys. Filiravimo peiliukai. Filiravimo peiliuko dalys. Skustuvo ir filiravimo peiliuko eksploatacijos taisyklės. Plaukų šepečių įvairovė ir taikymo galimybės , šepečių kokybė , diametro ir dydžio įtaka džiovinimo kokybei. Plokščias šepetys. Kelių eilių suapvalintų plastmasės dantukų pusapvalis šepetys. Plokščios formos ir įv. Tankio natūralių šerių šepetys. Dvipusis šepetys. Pusapvalis šepetys su įvairaus pluošto ir ilgio šeriais. Šepečių diametro parinkimas ir dydžio įtaka džiovinimo kokybei. Mažo 25mm ir mažesnio skersmens šeriniai apvalūs šepečiai. Vidutinio 38mm – 64mm skersmens šeriniai apvalūs šepečiai. Didelio 64mm ir didesnio skersmens šeriniai apvalūs šepečiai. Keramikiniai , įvairaus skersmens apvalūs šepečiai. Plaukų džiovinimas apvaliu šepečiu. Ilgų plaukų džiovinimo technologija. Išryškinti džiovinimo metu daromas klaidas ir išsiaiškinti kaip jas ištaisyti. Profesionalių fenų charakteristikos bei eksploatavimo taisyklės. Buitinių ir profesionalių fenų charakteristikų palyginimas. Antgalių darbo kokybė. Feną sudaro. Susiaurinantys pučiamos srovės kryptį. Buitinių ir profesionalių fenų palyginimas. Plaukų džiovinimo įrankių valymo ir dezinfekavimo būdai bei saugaus darbo principai. Plaukų sukimo įrankiai. Klasikinių žnyplių įvairovė ir profesionalaus įrankio pagrindinės charakteristikos Žnyples sudaro. Plaukų garbanojimo žnyplės. Gofruojančios plaukų žnyplės. Plaukų tiesinimo žnyplės. Plaukų sukimo klasikinėmis žnyplėmis technologija.


Jei yra pasirenkama naudoti daugkartinius rankšluosčius (medžiaginius), tai grožio salone privalo būti vieta, kurioje jie bus skalbiami. Panaudotus rankšluosčius naudoti yra griežtai draudžiama, tik panaudoti, jie yra iškart išmetami į skalbinių talpyklą. Taip pat jiems yra keliami didesni higienos reikalavimai.

Vienkartiniai rankšluosčiai yra gaminami iš skirtingų medžiagų, dažniausiai iš popieriaus ir jie panaudojami yra iškart išmetami į šiukšlių dėžę, jie naudojimui yra patogesni, taip pat jiems yra skiriama mažiau higienos reikalavimų.

Darbo vietos priežiūros ypatybės. Dezinfekavimo reikalavimai įrankių ir įrangos paviršinei dangai.

1.Patalpos, instrumentai turi būti valomi, dezinfekuojami gamintojų nurodytais būdais ir priemonėmis.

2.Darbo metu susidariusios atliekos turi būti šalinamos kiekvieną dieną.

3.Kartą per savaitę turi būti atliekamas generalinis patalpų valymas, dezinfekavimas.

4.Užteršti paviršiai ant kurių dedami instrumentai ir darbo priemonės turi būti nuvalomi iš karto,o darbo pabaigoje dezinfekuojami.

  • Kosmetologija Projektai
  • 2014 m.
  • Gerda
  • 14 puslapių (3316 žodžių)
  • Kolegija
  • Kosmetologijos projektai
  • Microsoft Word 33 KB
  • Kirpyklos įranga ataskaita
    10 - 4 balsai (-ų)
Kirpyklos įranga ataskaita. (2014 m. Rugsėjo 29 d.). http://www.mokslobaze.lt/kirpyklos-iranga-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 22:20