Kirpyklos verslo planas Grožio studija


Verslo planas kirpykla. Kirpyklos steigimas. Kirpyklos planas. Kirpyklos kurimas. Finansinis planas grozio salonas. Grozio salono kurimas. Kirpyklos verslo plano pavyzdys. Kirpykla verslo aprasymas. Naudota kirpyklos iranga. Kirpiklos verslo planas.

Įvadas. Santrauka. Verslo aprašymas. Idėjos pagrindimas. Įmonės istorija. Įmonės tikslai. Rinkodara. Rinkos vertinimas. Konkurentų analizė. Konkurentų analizė. Įmonės vietos pagrindimas. Rinkodaros planas. Prekė. Kaina. Paskirstymas. Rėmimas. Reklamos priemonių išlaidos. Veiklos planas. Technologinis procesas. Patalpos ir įranga. Tiekėjai ir atsargos. Įmonės organizacinė struktūra ir personalo vadyba. Finansinis planas. Paslaugų teikimo ir įplaukų prognozės per i, ii ir iii metus. Pradinės išlaidos (litais). Ilgalaikis turtas (pagrindinės priemonės). Finansavimo poreikis ir šaltiniai. Kredito grąžinimo planas. Išlaidų sąmata. Pelno (nuostolių) ataskaita. Balansas. Pinigų srautų sąmata (netiesioginiu būdu). Išvados. Naudota literatūra.

Sėkmingą įmonės veiklos pradžią garantuoja verslo planas, kuri verslininkas turi parengti, nesvarbu kokį verslo kūrimo būdą jis pasirinko. Be verslo plano jis negali tikėtis nei būsimų partnerių, nei finansinės paramos. Šis planas yra svarbus ir naudingas ne tik busimiems partneriams, finansininkams, bet ir pačiam verslininkui.

Verslo plano tikslas – įtikinti partnerius, kad projektas yra gerai apgalvotas, pasirinktai veiklai yra rinka, todėl belieka tik stebėtis, kad į šią be galo įdomią rinką dar neinama.

Beje, verslininkas turėtų žinoti, kad tokių minčių skaitytojui kils tik tuomet, kai planas bus parengtas laikantis tam tikrų reikalavimų.

Verslo plane bus aprašyta ir išnagrinėta kirpykla “grožio studija” steigimas ir veiklos planas.

Kaip sėkmingai vyks įmonės veikla didžiąja dalimi priklausys nuo jos valdymo ir vadovavimo jai. Taigi, didžiausia atsakomybė šiuo atveju tenka vadovėms, kadangi jos yra vienintelės šios įmonės savininkės.

Mūsų uab “grožio studija” dirbs paslaugų sferoje. Pradžioje bandysime dirbti patys savininkai ir papildomai samdysime 5 darbuotojus. Pagrindinė mūsų teikiama paslauga – teikti kirpimo paslaugas vartotojams.

Skirtingai negu kitose kirpyklose „grožio studijoje“ jaukiai pasijusti padės skambanti muzika: nuo džiazo iki elektronikos.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 52 KB
  • 2012 m.
  • 31 puslapis (4832 žodžiai)
  • Kolegija
  • Oksana
  • Kirpyklos verslo planas Grožio studija
    10 - 1 balsai (-ų)
Kirpyklos verslo planas Grožio studija. (2012 m. Kovo 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/kirpyklos-verslo-planas-grozio-studija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 03:42
×