Kirpyklos verslo planas


Verslo planas kirpykla. Manikiurininkes verslo planas. Kirpyklos ikurimas. Manikiuro verslo planas. Kirpykla verslo planas. Verslo planas manikiuras. Kirpyklos verslo planas pavyzdys. Verslo planas kirpyklos. Kirpyklos veikla. Kirpyklos verslo plano pavyzdys.

Įmonės organizacinė struktūra. Rizikos įvertinimas. Įmonės finansinis planas. Lėšų poreikis ir finansavimo šaltiniai. Paslaugų įplaukų planas. Sanaudų planas. Darbuotojų darbo užmokesčio apskaičiavimas. Ilgalaikio turto nusidevejimo apskaičiavimas. Pelno planas. Paskolos ir palūkanų mokėjimo planas. Pinigų srautų prognozė. Ekonominio efektivumo rodikliai. Išvados.

Mano įmonė dirbs paslaugų sferoje. Jos pagrindiniai tikslai yra kirpyklos, kosmetologinių paslaugų, manikiūro ir pedikiūro tiekimas. Mano manymu, tai yra perspektyvi veikla, kadangi dauguma Lietuvos gyventojų mano, kad tai labai svarbios ir reikalingos paslaugos, nes visi nori atrodyti gražiai ir nepriekaištingai. Pagrindinės įmonės teikiamos paslaugos yra kirpykla, kosmetikos kabinetas, soliariumas, manikiūras, pedikiūras. Tą veiklos sritis man pažįstama, nes pati dirbau šiuoje sferoje daug metų (kirpėja). Įmonės veiklos pradžia neturėtų sukelti kėblumų, nes turiu prisitraukusi nemažą klientų ratą, o ir pati padėsiu darbteikti vartotojams juos tenkinančios kokybės paslaugas grožio srityje ir gauti maksimalų pelną iš šios veiklos.

Verslo įkūrimui reikėtų gauti apie 50 tūkstančių litų paskolą metams su 10 % palūkanų. Jau yra numatytos nuomuotis patalpos patogioje vietoje – taikos pr. , klaipėdoje. Tai patogi vieta, nes galima efektyvinti reklamą, atkreipti didesnį skaičių klientų dėmesį, nes ši gatvė yra viena iš pagrindinių, yra judri. Taipogi gatvė yra gerai žinoma, todėl ją lengva bus rasti. Patalpos bus nuomojamos kartu su įrangą ir baldais, mokant 000 lt. Per ketvirtį. Bus nupirktas soliariumas už 15 000 lt.

Pati įmonės veikla turėtų atsipirkti per veiklos metus ir paskola pilnai bus atiduota per metus.

Veiklos pradžioje įmonėje dirbs savininkas – aš,1 buhalteris ir žemesnės kvalifikacijos specialistų: kirpėjos, manikiūrininkė- pedikiūrininkė - kosmetologė. Buhalteris turi būti pasamdytas skelbimų laikraštyje arba įdarbinimo agentūrų pagalba. Jis privalo turėti aukštąjį išsilavinimą ir metų panašaus darbo stažą. Žemesnės kvalifikacijos darbininkai turėtų būti pasamdomi darbo biržos pagalba arba skelbimų laikraštyje. Jų darbas nereikalaus aukšto išsilavinimo.

Tiekimas įmonėje vyks be tarpininkų per pasirinktus patikimus didmenininkus. Grožio salone bus naudojama tik kokybiška schwarzkopf kosmetika iš vokietijos ir kokybiška kadus kosmetika. Kos mūsų rinkai neįtakos kitų Lietuvos miestų rinka. Įtaka turės tik klaipėdos miesto rinka. Ji užims konkurentų neaprėptą rinkos dalį, teiks patobulintas paslaugas ir tikėtina, kad patrauks įmonės reklama sudarys nemažąją dalį veiklos. Ja užsiimsiu pati. Dalyvausiu parodose ir prezentacijose, rinksiu informaciją apie verslo naujoves ir atradimus, stengsiuos kiekvienam potencialiam klientui suteikti informaciją apie įmonę ir jos teikiamos paslaugas.

  • Microsoft Word 38 KB
  • 2011 m.
  • 10 puslapių (2460 žodžiai)
  • Universitetas
  • Siga
  • Kirpyklos verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
Kirpyklos verslo planas. (2011 m. Vasario 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/kirpyklos-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 08 d. 23:09
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo