Kiškis drąsuolis scenarijus


Kiškis drąsuolis scenarijus.

(Miškas. Pušyje tupi genys. Dešnėje nedrąsiai išlenda kiškelis ir vėl slepiasi. Pagaliau įsidrąsina ir dainuoja )

Tai aš netyčia, su savo kailinių adatėlėmis. Tačiau šie kailiniai mane apsaugo nuo piktų žvėrių: lapės, vilko, šuns. Aš nieko dėl to nebijau. O tu , turi gražius kailinius, tačiau visko bijai.

Klausyk, duosiu tau patarimą. Nueik į pamiškę, ten ganosi avelės. Pasislėpk už krūmo, o kai jos ateis prie tavęs, tai šok iš krūmo. Pamatysi, jos tavęs išsigąs.

Štai kiškio namas. Drąsuolis. Akiplėša. Tik pamanykite, vidury miško namus pasistatė, žvėris nuo visų ligų žolelėmis gydo. Dėl to myli jį visi. Bet aš sugalvosiu kaip kiškį vėl bailiu padaryti.

Štai kiškio drąsuolio namas.Akiplėša. Kaip jis drįsta manęs nebijoti. Kaip jį visi žvėrys, paukščiai myli. Žinot, aš jam taip pavydžiu, kad nueisiu ir jį suėsiu.

Štai ,imk maišą, eik į namą ir čiupk kiškį už ausų ir bėk į mišką.

Paskui kiškį pakabinsime ant sausos šakos, supsime ir garsiai rėksime, paskui jį skandinsime upėje, bet nepaskandinsime. Taigi, kankinsime tol, kol pradės šaukti Bijau .Bijau.

( lapė pasislepia, o vilkas eina ,bet užlipa ant ežio, įsiduria į koją ir kaukdamas nubėga į mišką.

Niekis. Gyvatė bus mano pusryčiai. O tu eik miegoti, nes rytoj teks ligotus žvėrelius gydyti.

(Kiškis išeina, o ežys ėda gyvatę pasigardžiuodamas)

Štai tu koks pasišiaušęs baidyklė. Kaip tu drįsai mano avis paimti. Ko tyli? Na parodysiu aš tau. ( įlipa į šulinį, rėkia)

  • Microsoft Word 15 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1475 žodžiai)
  • Nelita
  • Kiškis drąsuolis scenarijus
    10 - 2 balsai (-ų)
Kiškis drąsuolis scenarijus. (2015 m. Rugsėjo 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/kiskis-drasuolis-scenarijus.html Peržiūrėta 2019 m. Spalio 23 d. 20:54
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema