Kiyosaki Du tėčiai turtingas ir vargšas referatas


Du teciai turtingas ir vargsas aprasymas. Du teciai turtingas ir vargsas recenzija. Turtingas tevas vargsas tevas. Turtingas tėtis vargšas tėtis. Du teciai turtingas ir vargsas santrauka. Vargsas tevas turtingas tevas. Du teciai turtingas ir vargsas interpretacija. Turtingas tėtis vargšas tėtis pdf. 2 teciai-turtingas ir vargsas. Du teciai turtingas ir vargsas pdf.

Kiekvieni tėvai savo vaikams linki gyvenimo gerovės, kuri yra neatsiejama nuo materialinės gerovės. Tėvų manymu, lengviausia tai pasiekti naudojantis gana paprastu scenarijumi: įgyti gerą aukštąjį išsilavinimą, įsidarbinti geras socialines garantijas užtikrinančioje darbovietėje ir ramiai sulaukti pelnytai užtarnautos pensijos. Tačiau nepaliaujamo technologinio tobulėjimo laikais, žmogaus darbas vis dažniau keičiamas naujausiomis technologijomis. Greitai kintančiame pasaulyje dauguma senų gyvenimo dėsnių taip pat nebegalioja, tad nebegalima naudotis tėvų patarimais, kuriuos jie girdėjo iš savo tėvų. Šiandieniniame gyvenime apstu pavyzdžių, kaip žmonės užsitikriną finansinę gerovę nebūtinai turėdami aukštąjį išsilavinimą, bet puikiai išmanydami finansus. Taip finansinės žinios tampa svarbesnės už akademines žinias. Klausydami tėvų patarimo gerai mokytis ir dėmėsį skirti tik akademinėms žinioms, darome klaidą. Mokykloje nėra mokoma finansinių pagrindų ir pinigų apskaitos. Mokykla mus moko tik senų tiesų, senų mokslo atradimų, tačiau nieko apie tai, kas vyksta dabar ir vyks ateity, nieko apie pinigus, kaip jie funkcionuoja, kaip juos galima uždirbti. Vienintėlė išeitis – mokytis apie finansus papildomai. Tam ir skirta roberto kiyosaki knyga „du tėčiai – turtingas ir vargšas“. Šio referato tikslas glaustai perteikti esmines autoriaus idėjas, kurias jis išdėsto savo knygoje.

Supratimas apie pinigus ateina iš šeimos. Štai dėl ko tėvams itin svarbu suteikti vaikams tinkamų žinių apie pinigus. Labai tikėtina, jog vargšų vaikai užaugę patys skurs, viduriniosios klasės atstovų vaikai ir toliau klimps skolose, o turtingųjų vaikai – dar daugiau turtės. Taip nutinka dėl to, jog vaikai, augdami atinkamą finansinę būklę turinčioje šeimoje, mato atitinkamą pavyzdį kaip reikia elgtis su pinigais. Ko vaikus apie pinigus gali išmokyti tėvas, kuris nuolat kartoja, jog yra neturtingas, kuris nuolat susiduria su skolomis? Tol, kol jaunimo finansinis lavinimas paliekamas jų tėvams ir artimiesiems, finansiškai laisvų žmonių nedaugės.

Žmogaus mintys turi didelę įtaką jo veiksmams, todėl itin svarbu teisingai galvoti. Turtingas žmogus, ar siekiantis tokiu tapti, visada kartos sau, jog jis turi būti turtingas. Toks žmogus niekada nesakys sau, jog tai jam nepasiekiama. Jis tiesiog ieškos būdų tai įsigyti. Žmogus, pasmerkęs save neturtui, nuolat primins sau, jog jis yra neturtingas ir jam viskas yra per brangu. Be to, skirtumas tarp turtingųjų ir vargšų – pastarieji bijo rizikuoti, o turtingieji stengiasi riziką suvaldyti. Klaida, kurią daro neturtingieji, ta, jog jie mano, jog jais pasirūpins valdžia, patenkins jų poreikius ir užtikrins gerovę. Deja, niekas geriau nepasirūpins tavimi nei tu pats. Mąstymas nulemia žmogaus gyvenimą. Tai yra tiesa, kad ir kaip sunku tai suvokti. Todėl itin svarbu tinkamai mąstyti. Svarbu „mylėti“ pinigus, nemeluoti sau, jog jie nedomina. Pinigai – tai valdžia, jie suteikia galią, netgi laisvę. Svarbu nebijoti rizikuoti ir suvokti, jog bankrotas tėra laikinas dalykas, o skurdas – amžinas. Tik išmokęs tinkamai mąstyti, įgijęs tinkamą finansinį išsilaviną ir suvokęs, jog pinigai turi dirbti jam, o ne jis jiems, žmogus taps turtingas.

R. Kiyosaki knygoje pateikia šešias pagrindines pamokas, kurios turėtų nurodyti kelią, kuriuo einant, galima praturtėti.

  • Microsoft Word 23 KB
  • 2012 m.
  • 6 puslapiai (1085 žodžiai)
  • Mokykla
  • Erika
  • Kiyosaki Du tėčiai turtingas ir vargšas referatas
    8 - 1 balsai (-ų)
Kiyosaki Du tėčiai turtingas ir vargšas referatas. (2012 m. Balandžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/kiyosaki-du-teciai-turtingas-ir-vargsas-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 00:27
×