Klainfelterio sindromas


Tverai , 2019 santrauka. Kariotipai būdingi ks dažnesni. Paauglių ir berniukų požymiai. GYDYMAS Nors gydymas nežinomas , gali padėti keletas gydymo būdų.


Klainefelterio sindromas yra genetinė būklė, atsirandanti gimus berniukui su papildoma X chromosomos kopija. Klainefelterio sindromas yra genetinė liga, paveikianti vyrus, ir ji dažnai nėra diagnozuojama iki pilnametystės.

Klainfelterio sindromas atsiranda dėl atsitiktinės klaidos, dėl kurios vyras gimsta turėdamas papildomą lytinę chromosomą. Tai nėra paveldima liga.

Liga gali būti nediagnozuota iki pilnametystės arba niekada negali būti diagnozuota, tyrinėtojai mano, kad iki 75 procentų nukentėjusių vyrų ir berniukų niekada nėra diagnozuojami.

Lėtas motorikos vystymasis - ilgiau nei vidutiniškai reikia sėdėti, ropoti ir vaikščioti;

Ilgesnės kojos, trumpesnis liemens apimtis ir platesni klubai, palyginti su kitais berniukais;

Po brendimo mažiau raumenų, mažiau veido ir kūno plaukų, palyginti su kitais paaugliais;

Reikėtų nepamiršti, kad kiekvieno žmogaus organizmas kitoks, todėl ne visi gali turėti tuos pačius požymius ir simptomus.

Socialinės, emocinės ir elgesio problemos, tokios kaip žemas savęs vertinimas, emocinis nesubrendimas ir impulsyvumas;

Metabolinis sindromas, kuris apima 2 tipo diabetą, aukštą kraujospūdį (hipertenziją), aukštą cholesterolio ir trigliceridų kiekį (hiperlipidemiją).

  • Microsoft Word 31 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (712 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Modesta
  • Klainfelterio sindromas
    10 - 1 balsai (-ų)
Klainfelterio sindromas. (2019 m. Spalio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/klainfelterio-sindromas.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 28 d. 07:05
×
103 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo