Klaipėda - turistų miestas skaidrės


Klaipėda - turistų miestas? Temos aktualumas Klaipėda - trečiasis pagal dydį Lietuvos miestas. Įvadas. Problematika Klaipėdos miestas. Darbo objektas Klaipėdos miesto turizmo traukos centrai. Anketos rezultatų analizė. Jei atvykote į Klaipėdą mokytis ar dirbti. Populiariausi atsakymai. Jūsų nuomone, kuom Klaipėdos miestas galėtų pasigirti. Kur Jūs vedatės Klaipėdoje, ką parodote. Jūsų nuomone ko trūksta Klaipėdos miestui. Kažkokio tam tikro miesto simbolių daugiau (pvz.   Apklausoje dalyvavo 120 respondentų. Išvados ir pasiūlymai. Atsižvelgus į anketos rezultatus Klaipėdos gyventojai ir svečiai yra patenkinti miesto infrastruktūra.

Problematika: Klaipėdos miestas, kaip rekreacinė zona vasaros laikotarpiu sulaukia turistų, tačiau jų skaičius nėra didelis. Ši problema atsirado dėl to, kad miestas neplėtoja turizmo infrastruktūros, neįsteigia daugiau informacijos centrų, nepastato pakankamai turistinių informacinių stendų, nuorodų keliomis kalbomis apie tam tikras lankytinas vietas, kurias galėtų turistai aplankyti.

Darbo objektas: Klaipėdos miesto turizmo traukos centrai. Tikslas: Išanalizuoti Klaipėdos miesto turizmo perspektyvas ir jo plėtojimo galimybes. Darbo uždaviniai: Sudaryti apklausą Klaipėdos miesto gyventojų, norint sužinoti jų nuomonę apie uostamiestį, kaip turistų traukos centrą. Išsiaiškinti Klaipėdos miesto lankomiausias vietas. Išsiaiškinti galimybes, kaip išplėsti, paįvairinti Klaipėdos miesto traukos centrus. Darbo metodai: anketavimas ir gautų rezultatų analizė, išvadų ir pasiūlymų pateikimas, grafinis duomenų vaizdavimas.

Kažkokio tam tikro miesto simbolių daugiau (pvz.: kaip Ventspilyje, Latvijoje po visą miestą išdėstytos karvės.) Sukurtų naujų traukos centrų , laisvalaikio praleidimo vietų. ( vandens parkai, kopinėjimo parkai, užmiestyje rengti daugiau muzikos festivalių) Gėlynų. Lauko kavinių. Lauko muzikos. Aukšto architekturinio pastato-bokšto ar kažko, kuris teiktų paslaugas tokias kaip: kavinė, baras, restoranas, apžvalgos vieta.

  Apklausoje dalyvavo 120 respondentų, didžąją dalį sudarė moterys. Atsakymų ir nuomonių buvo daug ir įvairių. Išanalizavus respondentų atsakymus galima daryti išvadą, jog Klaipėdos miestas yra patrauklus turistams. Klaipėdos mieste yra daug lankytinų vietų ir traukos centrų, kurie yra vertinami ir dažnai lankomi.

  • MS PowerPoint 1183 KB
  • 2016 m.
  • 17 puslapių (818 žodžiai)
  • Viktorija
  • Klaipėda - turistų miestas skaidrės
    10 - 10 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Klaipėda - turistų miestas skaidrės. (2015 m. Kovo 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/klaipeda-turistu-miestas-skaidres.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 06 d. 01:14
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo