Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka


Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka. Įvadas. Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka. LR Įstatymai ir nutarimai. Lietuvos bibliotekų fondas ir jo apsauga. Klaipėdos apskrities viešoji i. simonaitytės bibliotekos vidinė analizė. Klaipėdos apskrities viešoji i. simonaitytės biblioteka veiklos analizė. Kultūros įstaigos žinomumas. Renginiai. Veiklos kryptis. Klaipėdos apskrities viešosios i. simonaitytės bibliotekos bendradarbiavimas. Išvados. Priedai.


1.Pažintinės praktikos vadovas, bei organizacijos vadovas- direktorius buvo supažindintas subaigiamosios praktikos veiklos planu. Susitarta kada atvykti, ko bus tikimas iš praktikantų. Susipažinta su įstaigos dokumentacija, veiklos planais, darbo komanda.

2.Susipažinęs su įmonės veikla galiu daryti išvada,kad ši įmonė yra labai patraukli žmonėms,slaitytojams,domintiesiems kultūra,renginiais,parodomis,menu ir pan. Gana plati įvairovė informacinių technologijų, tikrai jaučiamas rodomas dėmesys lankytojuj, tai ir yra tai, ko laukia kiekvienas lankytojas.

3.Čia renkasi įvairiausio amžiaus žmonės, todėl galima teigti, kad įmonė siūlo patrauklias ir prieinamas paslaugas, kurios traukia klientus.

4.Klaipėdos I.Simonaitytės biblioteka, kuriuoje atlikau praktiką, naudojasi įvairiais informacijos šaltiniais ir technologijomis, todėl darbas vyksta nuosekliai ir atsakingai.

5.Labai daug vyksta įvairių renginių,parodų,knygų pristatymų,koncertų ir pan. Tai labai sudomina žmones ir pritraukia jų dėmesį ir norą apsilankyti,kokiam norsrengiamam renginyje.

6.Susipažinusi su įmonėje naudojama dokumentacija galiu teigti jog darbas vygdomas atsakingai, be jokiu nesklandumų vygdant visus nudorymus, ir kiekvienas kvalifikuotas darbuotojas turi jo kvalifikaciją patvirtinantį dokumentą.

  • Microsoft Word 66 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 27 puslapiai (5514 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jurgita
  • Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka
    8 - 1 balsai (-ų)
Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka. (2016 m. Gegužės 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/klaipedos-apskrities-viesoji-i-simonaitytes-biblioteka.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 29 d. 09:53
×
107 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo