Klaipėdos konteinerių terminalo analizė


Savarankiškų darbų vadovo vertinimas. Terminalo pristatymas. Terminalo darbai ir jų organizavimas. Konteinerių terminalo darbai ir jų organizavimas. Centrinio Terminalo techninės charakteristikos. Terminalo planas. Konteinerių Terminalo krovos įranga. Terminalo darbuotojai ir jų atliekamas darbas (personalas). Srautų judėjimas centriniame terminale. Išvados. Naudotos literatūros ir šaltinių sąrašas.


Darbo tikslas - remiantis teorinėmis žiniomis ir analitiniais metodais parengti referatą apie pasirinkto terminalo darbo organizavimą.

2. Parengti savarankišką darbą aptarimui grupėje atliekant savarankiško darbo prezentaciją 5-7 min trukmės.

Šitame savarankiškame darbe analizuojamas Centrinis Klaipėdos terminalas, jo misija, vizija, tikslai, techniniai duomenis.

Taip pat bus analizuojama UAB „Klaipėdos konteineriu terminalas“ jo teikiamos paslaugos ir darbu organizavimas, krovos įranga, srautu judėjimai.

Vandens transporto terminalai yra labai įvairus: nuo mažų upių prieplaukų iki milžiniškų kompleksų. Įdomu analizuoti dideli, daug funkcijų atliekanti terminalą, kuris priima didelius krovininius laivus, todėl analizuosiu Klaipėdos centrini terminalą.

Valstybės įmonės Klaipėdos valstybinės jūrų uosto direkcijos vizija, misiją, tikslai.

2015 m. KKT perkrovė virš 61 tūkst. tonų negabaritinių krovinių - 45% daugiau negu 2014 m.

Konteinerių krautuvai „Linde”  ir „Ferrari”  konteinerių krovai aikštelėje – 5 vnt.

UAB „KLAIPEDOS TERMINALAS“ 2017 m. gruodžio 14 d. sodros duomenimis dirbo 194 darbuotojai.

Savarankiškame darbe buvo analizuojamas Centrinis Klaipėdos terminalas, kuris buvo atnaujintas 2014 metais ir šio metu gali teikti daug įvairiu paslaugu, nuo krovininių ir keleivinių laivų aptarnavimo iki krovinių sandėliavimo ir saugojimo.

Taip pat buvo analizuojama Klaipėdos konteinerių terminalas, kurio pajėgumas – 450 000 TEU per metus. Terminale įrengta krovos įranga leidžia iškrauti ir pakrauti apie 50 konteinerinių laivų.

  • Microsoft Word 3228 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (2401 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ana
  • Klaipėdos konteinerių terminalo analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Klaipėdos konteinerių terminalo analizė. (2018 m. Gegužės 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/klaipedos-konteineriu-terminalo-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 15 d. 07:28
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo