Klaipėdos laivų remontas Mokomosios praktikos ataskaita


"Klaipėdos laivų remontas". Įvadas. "Astrid". "Nadiežda". "Meridianas". Stiebai. Lynų įtempėjai. Iliuminatoriai. Išorės užsandarinimas. Suvirinimo siūlių valymas. Reduktorių statymas doke. Įtrukimai velene. Išvados. Literatūros sarašas.


Praktiką atlikau "Klaipėdos laivų remonto įmonėje, kurios trukmė - 1 mėnuo. Per šį laiką spėjau susipažinti su nemažai įdomių ir dar nebandytų dalykų.

Altiekant praktiką sau išsikeliamas pagrindinis tikslas buvo susipažinti su praktiniu laivų remontu, susipažinti su remontui naudojama įranga, pagerinti turimas praktines ir teorines žinias susijusias su šaltkalvyste ir remontu, bei sužinoti kokios priemonės ar būdai paspartina remonto ir apdailos darbus.

Pagrindinis darbas vygsta viename ceche ir dviejuose dokuose, išklausėme saugumo technikos ir pasirasę visus dokumentus dėl darbo sutarties oficialiai pradėjome dirbti, kaip III kategorijos šaltkalviai - dyzelininkai.

Mūsų darbas buvo sumontuoti paletes laivo triume, kuris skirtas žuvų transtortavimui ir sandeliavimui. Šis triumas veikia kaip didelis šaldytuvas, kuris veikiantis gali sužeminti temperaturą virš -20°C. Darbo tikslas sudėti paletes teisinga tvarka, kad į visas ertmes kolonos įlystų ir pastačius būtų vertikalios ir tiesios.

Darbas latvių žvėjybiniame laive "NADIEŽDA" - korpuso valymas iš vidaus ir iš išorės, paruošimas dažymui ir dažymas. Mums atvykus visas laivas buvo nugruntuotas, tai daroma tam, kad suvienodintume paviršiaus sugeriamumą, sutaupytume dažų bei pašalintume dulkes nuo paviršiaus.

Kadangi nugruntuota buvo apytikriai prieš dvi savaites, ant paviršiaus prisikaupė dulkių ir nešvarumų todėl laivo viduje reikejo viską kiek įmanoma geriau nuvalyti, kad dažymas būtų kokybiškas. Tam buvo naudojamas siurblys ir šluostės vietoms į kurias neįmanoma prieiti siurbliu.

Toliau dažomas laivas "NADIEŽDA" su specialiais tam pritaikytais dažais. Dažoma siekiant dekoratyvinio ir apsauginio efekto. Dažai klasifikuojami pagal panaudojimo sritį: automobiliniai, statybiniai, laivams ir t.t ir pagal rišiklio medžiagą: vandeniniai, alkidiniai, aliejiniai, akriliniai ir t.t.

Darbui buvo naudojamas volelis ir neprieinamose vietose teptukas, buvo parodyta kaip ir kur reikia dažyti, nepaliekant nutekėjimų, bet stenktis kiek galima storiau padenkti dažomą sluoksnį.

  • Laivyba Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 5372 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (1789 žodžiai)
  • Mokykla
  • Gvidas
  • Klaipėdos laivų remontas Mokomosios praktikos ataskaita
    10 - 5 balsai (-ų)
Klaipėdos laivų remontas Mokomosios praktikos ataskaita. (2016 m. Kovo 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/klaipedos-laivu-remontas-mokomosios-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 22:15
×