Klaipėdos miesto gyventojų gyvensena: fizinio aktyvumo ypatumai


Vardas pavardė klaipėdos miesto gyventojų gyvensena fizinio aktyvumo ypatumai. Situacijos pristatymas fizinio aktyvumo reikšmė vaiko vystymuisi –. Projekto tikslas. Programos adresatas. Programos trukmė. Projekto įgyvendinimo etapai. Laukiami mokymo rezultatai. Projekto vertinimo metodai. Projekto tęstinumas.

Šiomis dienomis vis aktualiau ir aktualiau reiškiama problema susijusi su fizinio aktyvumo nebuvimu. Visuomenė taip užimta, jog dažniausiai net neturi laiko pagalvoti apie savo ir artimųjų sveikatą, kuri yra didžiausias turtas, ką gali turėti žmogus šiame visur skubančiame pasaulyje. Fizinis aktyvumas yra visko pagrindas pradedant nuo geros savijautos ir baigiant neinfekcinių ligų prevencija. Tad investavus anksčiau į sveikatos buvimą, kiekvieną diena tam skiriant nedaug laiko, galima džiaugtis jos vaisiais ilgam, taip sutaupant ateities laiką ir užtikrinant gerą savijautą bet kokiame savo amžiuje. Taip pat fizinis aktyvumas yra neatsiejamas nuo sveikos mitybos, kuri iš jūsų laiko net nereikalauja, o tik pakeičia žmonių pirkinius prekybos centruose ir gaminimą namuose.

Programos adresatas. Mokymas skirtas suteikti žinių apie fizinį aktyvumą ir sveiką mitybą ikimokyklinio amžiaus vaikams. Darželio pedagogai taip pat įtraukiami į mokymo programą, nes jie galės prižiūrėti, kaip taisyklingai atliekami pratimai darželyje. Ir atpažinti vaiką kuriam reikalingi individualūs pratimai. Mokymo programa sudarė 22 vaikai. Vaikų amžius nuo 4-5 metų. Iš jų 12 mergaičių ir 10 berniukų.

Programos trukmė. Programa truks 2 mėnesius (8 savaitės). 3 kartus per savaitę po 45min. Projekto vykdytojai - treneriai, pedagogai.

  • Slauga Referatas
  • Microsoft Word 20 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (899 žodžiai)
  • Kolegija
  • Monika
  • Klaipėdos miesto gyventojų gyvensena: fizinio aktyvumo ypatumai
    10 - 2 balsai (-ų)
Klaipėdos miesto gyventojų gyvensena: fizinio aktyvumo ypatumai. (2015 m. Birželio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/klaipedos-miesto-gyventoju-gyvensena-fizinio-aktyvumo-ypatumai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 16:34
×