Klaipedos miesto savivaldybes biudžeto pajamų ir išlaidų analizė


Savivaldybių biudžetų dinamika. Klaipedos savivaldybes biudzetas. Pajamu ir islaidu dinamika. Klaipedos miesto lyginamoji analize. Klaipedos miesto gyventoju pajamos. Savivaldybiu biudzetu analize. Savivaldybiu pajamos ir islaidos analize. Darbo tikslas atlikti savivaldybiu pajamu analize. Klaipedos savivaldybes pajamu ir islaidu analize. Klaipėdos savivaldybės biudžeto analizė.

Santrauka. Įvadas. Klaipėdos miesto savivaldybės biudžeto ir jo informacijos šaltinių apžvalga. Klaipėdos miesto savivaldybės biudžeto sandara teoriniu požiūriu. Lietuvos respublikos biudžetas. Mokesčių planavimas ir vykdymas. Savivaldybių biudžetų formavimo principai ir metodai. Klaipėdos miesto savivaldybės biudžeto pajamų ir išlaidų analizė. Klaipėdos miesto savivaldybės biudžeto pajamų ir išlaidų dinamika. Klaipėdos miesto savivaldybės biudžeto pajamų struktūros analizė. Klaipėdos miesto savivaldybės biudžeto išlaidų struktūros analizė. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedų sąrašas.

Jau nuo seno žmogaus gyvenimas yra siejamas su bendravimu, planavimu bei jungimusi į grupes, siekiant atlikti tam tikras funkcijas. Ko pasekoje išsivystė vietinės (teritorinės) institucijos, vėliau pradėtos vadinti savivaldomis. Vietos savivalda yra viena iš demokratijos formų, kai į bendrų reikalų tvarkymą plačiai įtraukiami ir piliečiai.

Savivaldybės biudžetas yra savivaldybės biudžeto pajamų ir asignavimų planas biudžetiniams metams. Kiekviena savivaldybė turi savarankišką biudžetą, kurį tvirtina savivaldybės taryba. Lietuvoje Savivaldos teisę garantuoja Lietuvos Respublikos Konstitucija bei kiti įstatymai. Savivaldybių funkcijoms vykdyti būtini ir atitinkami finansiniai ištekliai, kuriais jos galėtų disponuoti, kadangi savivaldybė yra savarankiška tiek, kiek ji laisvai disponuoja turimais finansiniais ištekliais.

Klaipeda - seniausias Lietuvos miestas ir jos vienintelis uostas, turintis apie 180 000 gyventojų, yra unikalus savo svarba šaliai. Klaipėdos miesto savivaldybės tikslas – tenkinant bendruomenės viešuosius poreikius ir interesus. Siekti darnios miesto raidos ir formuoti Klaipėdos, kaip modernaus, šiuolaikiškai besivystančio miesto, įvaizdį Sukurti ekonominę aplinką, palankią pramonei, verslui, investicijoms ir žinių ekonomikai plėtoti. Gerinti socialinę aplinką teikiant kokybiškas švietimo, sporto, sveikatos apsaugos, socialinės paramos ir kitas socialines paslaugas ir kita.

Objektas – Klaipėdos miesto savivaldybės 2009– 2011 metų pajamos ir išlaidos.

Tikslas – Atlikti Klaipėdos miesto savivaldybės 2009 – 2011 metų pajamų ir išlaidų analizę.

Uždaviniai:

1.Išnagrinėti savivaldybių formavimo principus ir metodus.

2.Išanalizuoti Klaipedos miesto savivaldybės pajamų ir išlaidų dinamika.

3.Atlikti Klaipėdos miesto savivaldybės pajamų ir išlaidų struktūrą.

  • Apskaita Kursinis darbas
  • Microsoft Word 1040 KB
  • 2013 m.
  • 27 puslapiai (5499 žodžiai)
  • Kolegija
  • Deimante
  • Klaipedos miesto savivaldybes biudžeto pajamų ir išlaidų analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Klaipedos miesto savivaldybes biudžeto pajamų ir išlaidų analizė. (2013 m. Sausio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/klaipedos-miesto-savivaldybes-biudzeto-pajamu-ir-islaidu-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 19:42
×