Klaipėdos mirtingumas ir gimstamumas


Klaipėdos mirtingumas ir gimstamumas. Sergamumas infekcinėmis ir parazitinėmis ligomis. Sergamumas tuberkulioze. Sergamumas lytiškai plintančiomis ligomis. Sergamumas aids. Sergamumas ŽIV. Sergamumas salmonelioze. Sergamumas piktybiniais navikais. Sergamumas skranžio (C16) piktybiniais navikais. Sergamumas trachėjos, bronchų ir plaučių piktybiniais navikais. Sergamumas krūties piktybiniais navikais. Sergamumas gimdos kaklelio piktybiniais navikais. Sergamumas kraujo ir kraujodaros organų ligomis. Sergamumas cukriniu diabetu. Sergamumas psichikos ir elgesio sutrikimais. Sergamumas demencija ir Alzheimerio liga. Sergamumas epilepsija ir epilepsine būkle. Sergamumas hipertenzinėmis ligomis. Sergamumas tuberkulioze. Sergamumas meningitu. Sergamumas bronchu, emfizema, astma. Sergamumas aids, živ. Sergamumas pneumonija. Sergamumas hepatitu A. Naujais sifilio atvejais. Mirtis nuo maliarijos. Sergamumas nelaimingi atsitikimai. Traumos patirtos avarijose. Išvados.


Lyginant Klaipėdos mirtingumo ir gimstamumo rodiklius, mirtingumo rodiklis žemesnis nei gimstamumo. Greičiausiai tai Įtakos turi emigracija ir jaunų žmonių mažėjimas netik Klaipėdoje, bet ir visoje Lietuvoje.

Lyginant sergamumo infekcinėmis ir parazitinėmis ligomis, Klaipėdos r. ir Klaipėdos apskr. Klaipėdos r. žmonės serga mažiau nei Klaipėdos apskr. Bet lyginant Klaipėdos apskr. ir Klaipėdos r. su Lietuvos rodikliais, Lietuvos sergamumo rodiklis didesnis už Klaipėdos r. bet, mažesnis už Klaipėdos apskr.

Lyginant sergamumo tuberkulioze, Klaipėdos r. ir Klaipėdos apskr. Klaipėdos r. žmonės serga mažiau nei Klaipėdos apskr. Bet lyginant Klaipėdos apskr. ir Klaipėdos r. su Lietuvos rodikliais, Lietuvos sergamumo rodiklis didesnis už Klaipėdos r. bet, mažesnis už Klaipėdos apskr.

Lyginant sergamumo lytiškai plintančiomis ligomis, Klaipėdos r. ir Klaipėdos apskr. Klaipėdos r. žmonės serga mažiau nei Klaipėdos apskr. Bet lyginant Klaipėdos apskr. ir Klaipėdos r. su Lietuvos rodikliais, Lietuvos sergamumo rodiklis didesnis už Klaipėdos r. ir Klaipėdos apskr.

Lyginant sergamumo AIDS, Klaipėdos r. ir Klaipėdos apskr. Klaipėdos r. žmonės serga mažiau nei Klaipėdos apskr. Bet lyginant Klaipėdos apskr. ir Klaipėdos r. su Lietuvos rodikliais, Lietuvos sergamumo rodiklis didesnis už Klaipėdos r. bet, mažesnis už Klaipėdos apskr.

Lyginant sergamumo ŽIV, Klaipėdos r. ir Klaipėdos apskr. Klaipėdos r. žmonės serga mažiau nei Klaipėdos apskr. Bet lyginant Klaipėdos apskr. ir Klaipėdos r. su Lietuvos rodikliais, Lietuvos sergamumo rodiklis didesnis už Klaipėdos r. bet, mažesnis už Klaipėdos apskr.

  • MS PowerPoint 1394 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 29 puslapiai (1206 žodžiai)
  • Universitetas
  • Teresė
  • Klaipėdos mirtingumas ir gimstamumas
    10 - 3 balsai (-ų)
Klaipėdos mirtingumas ir gimstamumas . (2018 m. Sausio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/klaipedos-mirtingumas-ir-gimstamumas.html Peržiūrėta 2019 m. Liepos 18 d. 03:53
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema