Klaipėdos universiteto populiarinimo projektas


Kursinis darbas ku. Klaipedos universiteto referatas. Ku kursinis darbas. Kaip i spss ikelti anketinius duomenis. Potemiu pristatymai klaipedos universitete. Klaipedos universitetas kursinis darbas. Ka reiskia klaipedos universiteto testines instituto studijos. Klaipedos universitetas. Klaipedos universiteto miestelio projektas. Ku kursinis.

Įvadas. Klaipėdos universiteto raida ir jo struktūra. Anketinė apklausa. Informacijos rinkimas. Anketinės apklausos analizė ir rezultatų pristatymas. Išvados ir pasiūlymai Klaipėdos universiteto populiarinimo projektui įgyvendinti. Literatūros sąrašas. Priedai.

Šiuo darbu buvo mėginta atskleisti klaipėdos universiteto populiarumą studentų tarpe, mėginta sužinoti kaip galima būtų išpopuliarinti universitetą, kad stotų daugiau studentų.

šis darbas atliktas anketinės apklausos būdu, studentų tarpe. Anketos pagalba buvo apklausta 51 studentas, anketos buvo dalijamos įvairiuose fakultetuose, kad galėtų sužinoti skirtingą studentų nuomone apie klaipėdos universitetą.

Visi duomenys buvo apdoroti spss programa, pagal kurią buvo apibendrinti ir pateikti. Rašant darbą buvo remtasi klaipėdos universiteto e-puslapiu (www. Ku. Lt).

šio kursinio projekto pagrindinis tikslas buvo sukurti klaipėdos universiteto populiariniklaipėdos universitetas (ku) įkurtas 1991 m. Lietuvos respublikos aukščiausios tarybos – atkuriamojo seimo 1990 m. Spalio d. Nutarimu nr. I -. Universitetas įsikūręs vakarinėje Lietuvos dalyje, kurioje gyvena apie 700 tūkst. Gyventojų, išskirtiniame ekonominiu, kultūriniu ir geopolitiniu požiūriu, vieninteliame šalies uostamiestyje.

1991 metais universitetą sudarė trys fakultetai. Dabar klaipėdos universitetą sudaro fakultetai ir studijų institutai: gamtos ir matematikos mokslų fakultetas, humanitarinių mokslų fakultetas, menų fakultetas, jūreivystės institutas, jūrų technikos fakultetas, tęstinių studijų institutas, pedagogikos fakultetas, socialinių mokslų fakultetas, sveikatos mokslų fakultetas (žiūfakultetuose yra 62 katedros ir studijų centrai. Mokslinė veikla plėtojama tarpfakultetiniuose mokslo institutuose (baltijos pajūrio ir aplinkos tyrimų, baltijos regiono istorijos ir archeologijos, regioninės politikos ir planavimo, mechatronikos mokslų institute), o taip pat 14 fakultetinių mokslo centrų. Klaipėdos universitetas inicijavo universitetinių kolegijų steigimą Lietuvoje ir praktiškai tai atliko drauge su švietimo ir mokslo bei susisiekimo ministerijomis, įkurdamas jūreivystės institutą su jūreivystės kolegija. Klaipėdos universitetas yra išsidėstęs klaipėdos miesto vietose, 13 – oje pastatų.

1995 metais klaipėdos universitete buvo įkurta studentų sąjunga, kuri savo veiklą tęsia iki šių dienų. Universitetas turi gausų bibliotekos fondą, kurį sudaro 475 tūkst. Egzempliorių knygų , o taip pat elektroninių leidinių. Universitetas turi botanikos sodą, kuris įsikūręs 9,5 ha plote, turintis daugiau kaip 700 rūšių augalų kolekciją. Veikia ir karjeros centras, kuris teikia profesinio orientavimo, praktikų organizavimo ir ryšių su socialiniais partneriais paslaugas.

  • Microsoft Word 123 KB
  • 2010 m.
  • 13 puslapių (2239 žodžiai)
  • Universitetas
  • Zita
  • Klaipėdos universiteto populiarinimo projektas
    10 - 3 balsai (-ų)
Klaipėdos universiteto populiarinimo projektas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/klaipedos-universiteto-populiarinimo-projektas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 24 d. 23:12
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo