Klaipedos uostas skaidrės


Klaipėdos uostas – vartai į pasaulį. Klaipėdos uostas. Priimami ir aptarnaujami. laivai. Klaipėdos jūrų uostas iš paukščio skrydžio. Klaipėdos uosto 2015m. krovinių struktūra. Privažiuojamieji uosto geležinkeliai bei automobilių keliai. Klaipėdos uosto aptarnavimas. Logistikos centrai. SDG terminalo nauda Lietuvai. Kruizinė laivyba Klaipėdos uoste. Klaipėdos uosto rekordai. Klaipėdos uostas iš arti! Išvados.


Geležinkeliai: jais pristatoma daugiau kaip 80% visų uosto krovinių, kadangi yra ekologiškesnis, greitesnis bei pigesnis būdas. Taip pat mažina miesto autotransporto spūstis, taršą bei triukšmą. Automobilių keliai: yra trys automobilių kelių arterijos – pietinis, šiaurinis ir centrinis išvažiavimai – naudojami gabenant krovinius iš uosto.

Siekiant užtikrinti nuolatinį krovinių srautų didėjimą Klaipėdos uoste, intensyviai vystomi logistikos centrai, kurie užtikrina investavimo galimybes užsienio kapitalo įmonėms ir suteikia papildomas su kroviniais susijusias paslaugas Klaipėdos uosto klientams.

Didžiausias iki šiol atplaukęs į Klaipėdos uostą kruizinis laivas “Celebrity Eclipse”.

Taigi, apibendrinant galima teigti, kad Klaipėdos jūrų uostas yra konteinerių perkrovimo lyderis tarp Baltijos valstybių uostų. Jo naudą jaučia visa Lietuva bei ypatingai Klaipėdos kraštas, kadangi vis dažniau pritraukia didesnius kruizinius laivus, kuriuose atkeliauja turistai iš viso pasaulio pamatyti Lietuvą.

  • Logistika Skaidrės
  • MS PowerPoint 5259 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (375 žodžiai)
  • Gabrielius
  • Klaipedos uostas skaidrės
    10 - 7 balsai (-ų)
Klaipedos uostas skaidrės. (2016 m. Balandžio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/klaipedos-uostas-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 01:59
×