Klasės auklėjamasis planas


Klases charakteristika. Auklėjamieji planai. Klases charakteristikos pavyzdys. Auklėjamosios klasės charakteristika. Klasės charakteristika pavyzdys. Auklėjamosios veiklos planas. Auklėjamosios klasės veiklos planas. Klases auklejamieji planai. Darbas su auklejamaja klase. Klasės auklėtojo planas pavyzdys.

5-os klasės auklejamasis planas, pavyzdys būsimiems mokytojams - aukleėojams, pateiktas kartu su mokinių charakteristika, mokyklos vizija, misija, tikslais 1-am pusmečiui. Pastebėjau, kad šios klasės seniūnė ir tarybos narė Gabrielė -labai aktyvi mergaitė, gerai mokosi, stengiasi aktyviai dalyvauti ir reikštis klasės gyvenime ir už jos ribų, yra paslaugi. Seniuno pavaduotoja, jos draugė Rimantė taip pat aktyvi mergaitė, labai noriai dalvauja mokyklos renginiuose,kartais net per daug sako,ką reikia ir ko ne, todėl jau esu numačiusi priemones, kaip būtų galima to išvengti, o štai mokslai sekasi silpnokai.Mūsų klasės buhalterė - Viktorija labai šauni mergaitė, puikiai mokosi ir taip pat aktyviai dalyvauja renginiuose. Pastebėjau, kad Viktorija labai šauniai sutaria ne tik su klasės mergaitėm, bet ir berniukais, yra drąsi ir savimi pasitikinti. Pamokose sėdi su Justu, kuriam drausmės mano manymu trūksta.Justui mokslai sekasi vidutiniškai, bet galėtų mokytis ir geriau, jei labiau susikauptų. Justas gana drąsus ir aktyvus berniukas ypač pertraukų metu, bendrauja su vyresniais draugais ir kartais pasireiškia jų įtaka jam, kas man nepatinka, todėl stengsiuos individualiais pokalbiais formuoti teigiamą jo asmenybę. Geriausiai iš berniukų mokosi Tadas, tačiau jis gana nedrąsus, nemėgsta reikšti savo nuomonės ir nelabai nori dalyvauti mokyklos renginiuose.Pastebėjau, kad jis ir jo suolo draugas Ervinas stengiasi atsiriboti nuo klasės pertraukų metų ir kad Ervinas jį įtakoja dėl tam tikrų poelgių. Susirūpinimą kelia Ervino mokymasis, nes dažnai nedaro namų darbų, yra begalo išsiblaškęs, aktyvus bet ne klasės gyvenime, dažnai meluoja

5-ą klasę lanko 7 mokiniai.: iš jų 3 mergaitės ir 4 berniukai.4 mokiniai gyvena Daukšaičių kaime, 1-as Bareikų kaime, 1-as Raukų ir 1-as Šalpenu kaimuose. Vienas penktokas Erikas Ruša mokosi pagal modofikuotą programą.

Susirūpinimą kelia kai kurių mokinių sveikata: Ervinas turi odos alergiją ir nevalyvą akies obuolio sukinėjimą, regėjimo problemų turi Justas .

Džiugu, jog dauguma penktokų jau adaptavosi,yra aktyvūs, žingeidūs, paslaugūs, domisi įvairia veikla. Tikiuosi, jog gražiai sutarsime ir draugausime, neturėtų didelių problemų kilti ir dalykų mokytojams.

Šiais metais norėtųsi įdiegti mokiniams pareigos jausmą, atsakomybę už savo mokymąsi, poelgius, žodžius. Geriau pažinti savo klasės draugus ir gerbi juos. Ugdyti draugiškumą, pagarbą, nuoširdų bendravimą su draugais, mokytojais, tėvais.

3. Ugdyti moksleivio vertiginous nuostatas, pilietiškumą, demokratiškumą, proselėti dorovę, sveiką gyvenseną, mokklos bendruomenės priimtas darbo tvarkos taisykles.

6. Organizuoti kultūrnę, pažintinę veiklą, sudaryti sąlygas atsiskleisti mokinių gebėjimams.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2016 m.
  • 6 puslapiai (758 žodžiai)
  • Mokykla
  • Edita
  • Klasės auklėjamasis planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Klasės auklėjamasis planas. (2011 m. Birželio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/klases-auklejamasis-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 23:19
×