Klasės auklėtojo planas


11 klases aukletojo darbo planas.


Kviesti į klasės valandėles buvusius gimnazijos ugdytinius, kurie sudomintų auklėtinius ne tik savo profesija, bet ir intelektualiąja veikla, skatintų kritinį, pozityvų mąstymą .

11 klasėje yra 14 mokinių: 8 mergaitės ir 6 berniukai. Devyni mokiniai kasdien į mokyklą atvyksta autobusais. Nemokamą maitinimą gauna penki mokiniai.

Metinis mokinių pažangumas buvo 100%. Papildomų darbų nebuvo skirta.

Mokiniai labai judrūs, tačiau sudominus juos patinkančia veikla, dirba stropiai. Keletas mokinių turi problemų, susijusių su drausme. Klasėje išsiskiria lyderiai, bet yra ir kuklių mokinių, kuriuos reikėtų paskatinti ir suteikti pasitikėjimo savo jėgomis.

Jaučiamas tėvų rūpestis vaikų mokymosi sėkme, elgesiu, tačiau yra tėvų, kurie nė karto nebuvo atvykę į mokyklą.

Praėjusiais metais aktyviai dalyvavome ne tik mokyklos renginiuose, bet ir įvairiuose konkursuose, planavome išvykas. Gudriausi ir gabiausi noriai dalyvavo įvairiuose projektuose, olimpiadose ir konkursuose. Berniukai ypač aktyviai ir sėkmingai dalyvavo sportinėje veikloje, įvairiose varžybose.

Rugsėjo pirmosios šventė. Popietė „Kas naujo tavo gyvenime, ko tu tikiesi šiais metais iš manęs, draugų, tėvų, savęs, kokie tavo planai, norai, jausmai?“ .Klasės aktyvo rinkimas. Vidaus darbo taisyklių aptarimas, moksleivių sutarčių peržiūra.

Klasės valandėlė apie žalingus įpročius „Pramogos ir neigiamos alkoholio vartojimo pasekmės“. Diskusija „Kaip aš galiu apsisaugoti pats ir apsaugoti savo draugą?“

Klasės auklėtoja, socialinė darbuotoja, mokyklos psichologė

Akcija „Išsaugokime miške eglutę“. Klasės savitvarkos diena. Klasės puošimas. Pasiruošimas kalėdinei vakaronei. Pokalbis - Pirotechnika – „Švęskime saugiai“. Supažindinimas su pirotechnikos priemonių naudojimo taisyklėmis, saugiu elgesiu ant ledo.

  • Microsoft Word 20 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (1317 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vilma
  • Klasės auklėtojo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Klasės auklėtojo planas. (2016 m. Balandžio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/klases-aukletojo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 08:31
×