Klasicizmas meno epocha


Klasicizmas. Kas yra klasicizmas? klasicizmo architektūra klasicizmas muzikoje žymiausi kompozitoriai klasicizmas dailėje žymiausi dailininkai. Klasicizmas – XVII a. –XIX a. I pusės Vakarų Europos literatūros ir meno epocha. Architektūroje klasicizmas suprantamas kaip klasikinis stilius. Klasicizmo architektūra. Klasicizmo muzikoje įsivyrauja homofonija. Klasicizmas muzikoje. Volfgangas Amadėjus Mocartas Liudvikas. Žymiausi kompozitoriai. Čaikovskis kentėjo nuo daugelio psichikos sutrikimų. Įdomųs faktai apie kompozitorius. Pagrindinis klasicizmo principas – „Išaukštintas grožis ir rami didybė”. Klasicizmas dailėje. Žakas Luji Davidas Žanas Ogiustas Domenikas Engras Antonijus Kanova. Žymiausi dailininkai.


Kas yra klasicizmas? klasicizmo architektūra klasicizmas muzikoje žymiausi kompozitoriai klasicizmas dailėje žymiausi dailininkai.

Volfgangas Amadėjus Mocartas Liudvikas van Bethovenas Jozefas Haidnas Johanas Sebastianas Bachas Piotras Iljičius Čaikovskis Feliksas Mendelsonas.

Čaikovskis kentėjo nuo daugelio psichikos sutrikimų, todėl jis tikėjo, kad jo galva gali nukristi, todėl jis bediriguodamas orkestrui, smakrą prisilaikydavo kaire ranka. Bethoveno penktoji simfonija buvo pirmoji simfonija į kurią buvo įtraukti trombonai. V.A. Mocartas pasipiršo Marijai Antonetei būdamas vos 7m. Visa J.S. Bacho muzika trunka apie 175 valandas. Bethoveno kurtumas buvo apsinuodijimo švinu rezultatas, o švino apsinuodijimas taip pat buvo Bethoveno mirties priežastis.

Žakas Luji Davidas Žanas Ogiustas Domenikas Engras Antonijus Kanova.

  • MS PowerPoint 38939 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (363 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Juste
  • Klasicizmas meno epocha
    10 - 3 balsai (-ų)
Klasicizmas meno epocha . (2017 m. Rugsėjo 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/klasicizmas-meno-epocha.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 04 d. 08:56
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo