Klasikinė pastraipa apie 16 a. vertybes remiantis Daukša ir Mažvydu


Dauksa vertybes. Samprotavimo rasinys remiantis dauksa. Kaip rasyti pastraipa apie vertybe?. Rasinys apie dauksa ir vertybes. Rasinys remiantis dauksa. Kalba dauksa rasinys. Rasinys remiantis mazvydu. Rasinys remianti dauksos prakalba. Tauta remtis dauksa. Mikalojus dauksa literaturos vertybes.

Teiginys. Vienos iš svarbiausių vertybių, kurios buvo aukštinamos lietuvių tautos, tai gimtoji kalba, knygos ir patriotizmas.

Gilinimasis į svarbius, reikšmingus, pavyzdinius literatūros kūrinius yra vienas iš būdų, padėsiančių atrasti tikrąsias vertybes, kurios ir buvo aukštinamos lietuvių raštijos kūrėjų. Kiekvieno žmogaus vertybės formuodavosi priklausomai nuo atitinkamo laikotarpio. Literatūra padedavo atrasti ne tik tikrąsias vertybes, bet ir savo tikrąjį gyvenimo kelią. Dabar šiuolaikiniai žmonės, ypač populiarėjant užsienio kalbai, nevertina gimtosios kalbos, nėra savo tautos patriotais, nes mokosi kitų kalbų, kad galėtų siekti savo tikslų kitame pasaulio krašte.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (333 žodžiai)
  • Mokykla
  • Tadas
  • Klasikinė pastraipa apie 16 a. vertybes remiantis Daukša ir Mažvydu
    10 - 3 balsai (-ų)
Klasikinė pastraipa apie 16 a. vertybes remiantis Daukša ir Mažvydu. (2013 m. Gruodžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/klasikine-pastraipa-apie-16-a-vertybes-remiantis-dauksa-ir-mazvydu.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 28 d. 08:22
×
103 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo