Klasikinės politinės ekonomijos brandos laikotarpio teorijos ir jų kūrėjai


Klasikinės politinės ekonomijos brandos laikotarpio teorijos ir jų kūrėjai. Įvadas. Klasikinės politinės ekonomijos pagrindinių nuostatų plėtojimas d. Rikardo teorijoje. T. Maltuso gyventojų skaičiaus ir produkcijos realizavimo teorijos bendroji charakteristika. D. Milio ir d. R. Mak-kulocho ekonominių pažiūru esmė ir pagrindinis turinys. „susilaikymo“ teorijos, pasiūlytos n. senioro, būdingiausieji bruožai. D. S. Milio politinės ekonomijos ir reformacijos idėjų pagrindinis turinys. Ž. B. Sėjus: gamybos faktorių ir „sėjaus dėsnio“ esmė. F. Bastijos ir h. Č. Kerio ekonominių harmonijų esmės bendroji charakteristika. Išvados. Literatūra.

Šiuolaikinė technologija yra pažengusi į priekį, gamybos metodai pasikeitė, tačiau darbo pasidalijimo principai ir šiandien tie patys. Klasikinės ekonomikos atstovų parašyti darbai, kuriuose kalbama apie gamybos veiksnius, pinigus ir tarptautinę prekybą, dabar yra ne mažiau reikšmingi negu tada, kai buvo parašyti.

Darbo tikslas. Išanalizuoti klasikinės politinės ekonomijos brandos laikotarpio kūrėjų teorijas.

Darbo uždaviniai:

1.Atskleisti kokia įtaką pateiktos teorijos tuo laikotarpiu turėjo reikšmę politinei ekonomikai.

2.Aprašyti teorijas ir jų kūrėjus.

Tyrimo metodai. Palyginamoji analizė, loginis apibendrinimas.

  • Ekonomika Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 25 KB
  • 2013 m.
  • 13 puslapių (2501 žodžiai)
  • Raimonda
  • Klasikinės politinės ekonomijos brandos laikotarpio teorijos ir jų kūrėjai
    10 - 2 balsai (-ų)
Klasikinės politinės ekonomijos brandos laikotarpio teorijos ir jų kūrėjai. (2013 m. Balandžio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/klasikines-politines-ekonomijos-brandos-laikotarpio-teorijos-ir-ju-kurejai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 06:03
×