Klasikinių ir empirinių ir šiuolaikinių vadybos teorijų taikymas valstybės institucijų ir įstaigų vadyboje


Empirine teorija. Organizacijų sistemų tipai šiuolaikinės valstybės institucijose ir įstaigose.. Klasikinės vadybos bruožai.

Klasikinių ir empirinių ir šiuolaikinių vadybos teorijų taikymas valstybės institucijų ir įstaigų vadyboje. Klasikinės, empirinės ir šiuolaikinės vadybos teorijos ir jų bruožai. Klasikinės sociopsichologinės teorijos. Žmogiškųjų santykių teorija. Veiklos ir elgsenos motyvavimo (biheivioristinė) teorija. Visuotinio dalyvavimo valdyme (partisipatyvinė) teorija. Ankstyvosios empirinės teorijos. Integratyvaus mokslo teorija. Profesionalaus menedžerizmo teorija. Šiuolaikinės vadybos teorija. Situatyvinė teorija. Organizacinio vystymo teorijos. Strateginio valdymo teorijos. Naujosios viešosios vadybos bruožai savivaldos sistemoje. Organizacijų sistemų tipai šiuolaikinės valstybės institucijose ir įstaigose. Organizacijos vidinė aplinka. Organizacijos išorinė aplinka. Literatūra.
  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 35 KB
  • 2013 m.
  • 13 puslapių (4076 žodžiai)
  • Klasikinių ir empirinių ir šiuolaikinių vadybos teorijų taikymas valstybės institucijų ir įstaigų vadyboje
    10 - 3 balsai (-ų)
Klasikinių ir empirinių ir šiuolaikinių vadybos teorijų taikymas valstybės institucijų ir įstaigų vadyboje. (2013 m. Birželio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/klasikiniu-ir-empiriniu-ir-siuolaikiniu-vadybos-teoriju-taikymas-valstybes-instituciju-ir-istaigu-vadyboje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 15:47
×