Klausimai iš Defo „Robinzonas Kruzas“ knygos


Atsiskaitymas iš D. Defo ,,Robinzono Kruzo“ 2018-* Įterpkite trūkstamus žodžius apie Robinzono ir jo tėčio norus ,,Jis norėjo, kad būčiau. *Kokiu asmeniu parašytas pasakojimas? Iš ko tai suprantame? (2t. ) A pirmu B antru C trečiu nes. ** Ar mokėjo Kruzas kokių nors laivo darbų. **Leisdamasis į Gvinėją parsigabenti vergų Robinzonas klausėsi savo fantazijos ar proto balso. ***Kokius tris daiktus nelaimėlis teturėjo išsigelbėjęs po audros jūroje. **Kokių naudingų daiktų atsigabeno Robinzonas, nukeliavęs į sudužusį laivą. *** ,,O nereikalingas šlamšte! Kokia iš tavęs nauda? Tu man esi visiškai tuščias daiktas. ***Pakomentuokite R. Kruzo mintį ,,Bet kurį blogį reikia vertinti, neužmirštant ir to gero, kuris jame glūdi, ir atsimenant dar blogesnius dalykus, kurie gali mus ištikti“. *Kaip Robinzonas Kruzas saloje skaičiavo laiką. *** Robinzonas ėmė užrašinėti savo mintis. * Kol turėjo rašalo, Robinzonas Kruzas rašė A biografiją B dienoraštį C pasaką Parašyk kelis šio teksto požymius (2t. * Kokia buvo Robinzono dienotvarkė. ** Kokios dvi savybės leido Robinzonui įveikti kliūtis ir pasigaminti visko, ko reikalavo aplinkybės. *Po kokio nepavykusio darbo Robinzonas rašė ,,Aš supratau, kaip kvaila pradėti darbą, neapskaičiavus, kiek jis kaštuos ir nenumačius, ar įstengsime savo jėgomis jį pabaigti“ **Ar galima Robinzoną Kruzą pavadinti salos imperatoriumi ar karaliumi. ***Ką patartų Robinzonas nepatenkintiems žmonėms, kurie nuolat mato ir geidžia to, ko trūksta **Kiek laiko Robinzonas išgyveno be duonos. **Kai sudėvėjo drabužius, Robinzonas negalėjo vaikščioti visiškai nuogas * Kokių darbų išmoko Kruzas saloje. *Koks radinys vieną dieną pakrantėje nepaprastai nustebino ir įbaugino. *Ką papasakojo Robinzonas Penktadieniui, kai šis išmoko laisvai kalbėti angliškai. * Kiek pragyveno Robinzonas negyvenamoje saloje, kol ją paliko.


21. papasakojo savo istoriją, kaip atsidūrė saloje, kaip ir kiek gyveno, apie parako ir kulkos paslaptį, apie Europos šalis ir apie Angliją, kaip gyvena žmonės, kaip garbina Dievą, kaip elgiasi, kaip laivai prekiauja visame pasaulyje.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (573 žodžiai)
  • Mokykla
  • Jurga
  • Klausimai iš Defo „Robinzonas Kruzas“ knygos
    10 - 2 balsai (-ų)
Klausimai iš Defo „Robinzonas Kruzas“ knygos. (2019 m. Spalio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/klausimai-is-defo-robinzonas-kruzas-knygos.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 14 d. 22:52
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo