Klausimai - atsakymai

Gerai išmanote matematiką, fiziką, lietuvių kalbą ar kitą dalyką? Tapkite ekspertu ir padėkite kitiems mokytis! O už kiekvieną geriausią atsakymą gausite dovanų kodą, su kuriuo galėsite užduoti savo klausimus arba peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės.

Taip pat kviečiame užduoti savo klausimus visomis mokslo temomis.

Užduoti klausimą
96 klausimai
Šokoladukė
Koki augalai ir gyvūnai yra viduržemio jūroje? Niekur nerandu informacijos
Biologija  10 atsakymųKlausimas atsakytas
Kovo 31 d. 15:25
Artūras
Koks yra bendraašių linijų (bangolaidžių) apibrėžimas? Kaip jas galime apibūdinti? Kokie rėžimai būna bendraasėse linijose? Kuom skiresi bendraašės linijos nuo stačiakampių bangolaidžių?
Elektronika  1 atsakymas
Kovo 31 d. 12:17
laima
Sveiki nesuprantu kuo skiriasi akupresūra nuo taškinio masažo, ir ar darant akupresūra taškai ne tik spaudžiami bet ir atliekamai trinimo, maigymo ir vibracijos judesiai.
Sveikata  2 atsakymaiKlausimas atsakytas
Kovo 29 d. 07:28
Tomas
Dviejų skaičių suma lygi 2490. Vieno skaičiaus 6.5% yra lygūs kito skaičiaus 8.5%. Kokie tie skaičiai?
Matematika  12 atsakymųKlausimas atsakytas
Kovo 27 d. 13:45
Meda
1 g masės rutuliukas juda iš taško A, kurio potencialas 600 V į tašką B, kurio potencialas 0 V. Koks rutuliuko greitis taške A, jeigu jo greitis taške B 20 cm/s? Rutuliuko krūvis 1∙10^-8 C. atsakymas turėtų gautis: 0,17 ...
Fizika  2 atsakymai
Kovo 26 d. 21:47
Karolis
Sveiki, gal galit padėt surasti bėdą šiame uždavinyje? - https://imgur.com/CVsKQvv Čia mano sprendimas : Viskas lyg ir tvarkoj tik paskutinio grybautojo taškus apskaičiuoja irgi gerai ,tačiau skaičiaus gale prirašo vieną ...
Informatika  4 atsakymai
Kovo 26 d. 14:04
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema