Klausos aparatai. Kaip naudoti ir prižiūrėti klausos aparatus


Klausos aparatai. Kaip naudoti ir prižiūrėti klausos aparatus. MOKYMO TEMA Klausos aparatai. Kaip naudoti ir prižiūrėti klausos aparatus. Pagal technologiją yra išskiriami šie klausos aparatų tipai. Klausos aparatai, pagal nešiojimą, būna kelių tipų. Kasdieninis klausos aparatuko naudojimas. Klausos aparatas skleidžia neįprastus garsus ar juos iškraipo. Jūsų vaikas sako, kad klausos aparatas blogai veikia. Klausos aparatuko įdėklai. Klausos aparatuko elementai. Klausos aparatuko garso nustatymas. Klausos aparatuko priežiūros priemonės.

Mokymo tikslas: Vaikų, kurie turi klausos sutrikimus, tėvus supažindinti su klausos aparatų tipais ir siekti, kad gebėtų tinkamai juos prižiūrėti. Mokymo metodika: Paskaita ( 1val.). Praktiniai užsiėmimai ( 1 val.). Mokymo priemonės : Klausos aparatų naudojamų priemonių naudojimo instrukcijos Klausos aparatų ir jų priemonių pavyzdžiai Kompiuterinės multimedijos.

Analoginiai klausos aparatai. Skaitmeniniai klausos aparatai. Naujų technologijų skaitmeniniai klausos aparatai.

Kišeniniai klausos aparatai. Užausiniai aparatai. Įausiniai ( kanaliniai ) klausos aparatai.

1. Klausos aparatuko veikimo patikrinimas. Laikydami įjungtą klausos aparatą arba naudodami stetoklipo prietaisą klausome jo skleidžiamo garso.

Patikrinkite, ar: Elementas nepažeistas, “neišbėgęs”? Elementas įdėtas teisingai? Ar įjungimo jungtukas nustatytas teisingai, ar nėra tarp dviejų pozicijų on – off? Garso reguliatorius nustatytas tinkamoje padėtyje? Ausies įdėklas ir/ar jo vamzdelis neužkimštas? Vamzdelis ir ragelis sausi? Klausos aparatas nėra pažeistas?

  • Medicina Skaidrės
  • MS PowerPoint 1737 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (399 žodžiai)
  • Giedre
  • Klausos aparatai. Kaip naudoti ir prižiūrėti klausos aparatus
    10 - 8 balsai (-ų)
Klausos aparatai. Kaip naudoti ir prižiūrėti klausos aparatus. (2015 m. Lapkričio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/klausos-aparataikaip-naudoti-ir-priziureti-klausos-aparatus.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 18:59
×