Klaviatūra


Klaviatūros sandara. Klaviatūrų įvairovė. Klaviatūros veikimas. Klaviaturos istorija. Klaviatūros + referatas. Veikimo principas klaviatura. Skaidres apie klaviatura. Klaviaturos ivairove. Nesiojamo kompiuterio sandara word. Klaviatura referatas.

Įžanga. Bendra informacija apie klaviatūras. Kaip veikia klaviatūra. Virtuali klaviatūra. Virtualios klaviatūros istorija. Klaviatūros sudedamosios dalys. Pagrindiniai virtualios klaviatūros elementai. Klaviatūros foto detektorius. Infraraudonųjų spindulių šviesos šaltinis. Klaviatūros projektorius. Klaviatūros veikimas. Naudojimasis virtualia klaviatūra. Elektroninės optikos technologijos pritaikymas. Konceptualus kompiuteris – iš tušinukų. Elektroninės optikos technologijos ateitis. Klaviatūrų įvairovė. Išvados. Bibliografinių nuorodų sąrašas.

Kai kurie entuziastai net sukūrė visiškai naujos konstrukcijos įrenginius, kuriuose klavišai yra virtualūs, projektuojami lazerio spinduliu ant stalo paviršiaus arba išdėstyti ant vertikalių plokštumų. Visi šie išradimai klaviatūrose nelabai prigyja. Dalį patobulinimų galima rasti brangiuose gaminiuose, tačiau masiniam vartotojui skirtos klaviatūros, kaip ir anksčiau, turi 104 klavišus ir tą patį klasikinį jų išdėstymą. Viena iš lėto klaviatūrų progreso priežasčių - nuomonė, kad tai antrarūšiai įrenginiai. Retas pirkėjas ilgai renkasi klaviatūrą - paprastai apsiribojama klasikiniu variantu. Juolab kad jos kainuoja itin mažai. Bet dėl to klaviatūrų technologijų tobulinimo procesas nesustos, nes neradę pirkėjų mažmeninėje prekyboje, atras juos didmeninėje prekyboje. Virtualią klaviatūrą galima puikiai panaudoti vietoj bankomatų, apsauginių kodų, viešųjų telefonų aparatų skaitinių klavišų, taip apsaugojant įrangą nuo vandalizmo bei kitų nepalankių aplinkybių. Lazeriu suprojektuotos klaviatūros puikiai tinka oro erdvėje bei kosmoso laivuose, kai reikia kad visa įranga svertų kuo mažiau ir neužimtų daug vietos. Taip pat pravartu tokias klaviatūras naudoti medicinoje, kai viskas turi būti sterilu. Tereikia išjungti šią klaviatūrą ir nuvalyti paviršių, ant kurio ji buvo suprojektuota.Tokioms technologijoms ribų nėra ir šią temą būtų galima plėtoti toliau, nes kasdien atsiranda naujų, netikėtų ir vertingų idėjų, vis keičiančių mūsų gyvenimo profilį.

  • Informatika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 28 KB
  • 2012 m.
  • 12 puslapių (4602 žodžiai)
  • Kolegija
  • Tinaaaaa
  • Klaviatūra
    9 - 2 balsai (-ų)
Klaviatūra. (2012 m. Lapkričio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/klaviatura.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 08:07
×