Klijavimas referatas


Įvadas. Klijų rūšys. Neorganiniai klijai. Organiniai klijai. Sintetiniai klijai. Termoreaktyviaisiais klijais. Elementų organiniai klijai. Paviršiaus paruošimas ir klijavimo procesas. Klijuotų detalių sujungimų technologinis procesas. Teisingas paviršiaus paruošimas. Klijų panaudojimas. Išvados. Naudota literatūra.

Klijuotų detalių sujungimų technologinis procesas nepriklausomai nuo detalių konstrukcijos, suklijuojamų medžiagų ir klijų markių įvairumo susideda iš tokių etapų:

Užteptų klijų išlaikymas (prieš suspaudžiant- suklijuojant išlaikoma, kad pasišalintų drėgmė ir lakiosios medžiagos, ir klijai pasidaro reikiamo tąsumo, ir beto kad kuo mažiau susidarytų vidinių tuštumų)

Būsimos detalės suklijavimas (suklijuojama esant tam tikrai temperatūrai ir slegimui, panaudojant įvairius itaisus ar įrengimus pvz: hidraulinį ar pneumatinį presą)

Epoksidiniai klija 25 (Skystas metalas Hylomet) naudojami plieninių ir ketinių detalių remontui. Greitai kietėjantys. 1.Apdirbami paviršiai turi būti sausi, švarūs ir nuriebalinti. 2.Nupjauti viršūnėles. Išspausti reikiamą kiekį ir išmaišyti iki vientisos spalvos. Po to užtepti.3. Panaudojus, viršūnėles užkimšti numatytu kamšteliu. 4. Po 30 min. galima mechaniškai apdirbinėti remontuotą vietą. 5. Max darbo temperatūra 120C.

Skystas metalas Fe1- ideali ir greita remonto sistema šaltkalviams-mechanikams metalo ir autoremonto dirbtuvėse. Fe1 - tai aukščiausios kokybės dvikomponentė dervų kombinacija, sukietėjusi įgaunanti metalui būdingas savybes.Tinka remontuoti susidievėjus ar sulūžus (pompų korpusai, karteriai, ištrūkę sriegiai, siurblių darbo ratai, sparnuotės, sraigtai, propeleriai, šilumokaičiai, radiatoriai, latakai), atsiradus nuotekiui (radiatoriai, bakai, talpos, vandens rezervuarai, vandens ir tepalo vamzdžiai, įtrūkę korpusai), esant ertmėms (ketaus liejiniai), išdilus (velenai, guoliavietės, hidrauliniai cilindrai, variklio blokai, kaiščiai, kakliukai).

  • Mechanika Referatas
  • Microsoft Word 15 KB
  • 2016 m.
  • 13 puslapių (1019 žodžiai)
  • Mokykla
  • Admis
  • Klijavimas referatas
    10 - 3 balsai (-ų)
Klijavimas referatas. (2012 m. Gruodžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/klijavimas-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 04:33
×