Klijuoti rastai


Klijuoti tasai. Kaip klijuoti mediena. Mediniai klijuoti rąstai. Medienos klijavimas referatas.

Įvadas. Technologija. Privalumai. Panaudojimas. Išvada. Klijuoti rąstai – puiki statybinė medžiaga. Klijuoti rąstai – specialios technologijos medienos gaminys. Klijuoti rąstai – puiki statybinė medžiaga. Klijuoti tašai medinių namų gamyboje pradėti naudoti maždaug prieš 50 metų ir tapo labai populiarūs visoje Europoje. Šiandien turbūt niekas neabejoja medinio namo privalumais. Tai, kad namas yra iš natūralios statybinės medžiagos - medienos, užtikrina ekologiškai švarų būstą ir komfortą, kuris susidaro dėl natūralios oro cirkuliacijos per medines namo sienas. Be to, medinis namas gerai dera natūralioje aplinkoje, tarsi įsilieja į vietos kraštovaizdį. Klijuoti rąstai – specialios technologijos medienos gaminys. Mediena kaip statybinė medžiaga turi savo privalumų ir trūkumų. Medinių namų specialistai įvairiais būdais bando išspręsti šias medžio konstrukcijų problemas. Tam, kad daugiau sužinotume, kodėl vyksta šie procesai, reikia labiau įsigilinti į medienos sandarą ir jos anatomiją.

Klijuotų rąstų namo nusėdimas praktiškai neįmanomas, jis nesideformuoja, neplyšinėja, namą iš karto galima užbaigti iki galo. Tokį sukomplektuotą namą susimontuoti užsakovas gali savo jėgomis. Namai pastatyti iš tokių rąstų atrodo labai estetiškai ir natūraliai. Dar vienas klijuotų rąstų privalumas yra tas , kad keičiantis drėgnumui nesikeičia jų forma, tai yra jie „nesisuka“, pagerėja garsą izoliuojančios savybės.

Pagrindinis klijuotų rąstų panaudojimas yra medinių namų statyboje. Bet galima juos naudoti ir gegnių, balkių, langų ir durų rėmų gamyboje. Klijuoti rąstai gali būti panaudoti daugiaaukščiams namams, kuriems lemta stovėti ne vieną šimtą metų. Štai keletas klijuotų rąstų panudojimo pavyzdžių:.

  • MS PowerPoint 804 KB
  • 2016 m.
  • 15 puslapių (631 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vaidotas
  • Klijuoti rastai
    10 - 3 balsai (-ų)
Klijuoti rastai. (2011 m. Kovo 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/klijuoti-rastai.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 02 d. 15:48
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo