Klimato kaita


Klimato kaita lietuvoje referatas. Klimato kaita kursinis. Klimato kaitos stabdymas ir adaptacija. Klimato kaita referatas. Klimato atšilimas referatas. Klimato kaita stabdymas. Adaptacija prie nauju klimato juostos. Referatas klimato kaita. Ka daro lietuva klimato kaita. Energetikos pramonė.

Temos aktualumas. Klimato kaitos samprata. Kas yra klimato kaita? Plačiau apie klimato kaitą. Dėl žmonių veiklos išsiskiriančios šiltnamio efektą sukeliančios dujos. Klimato kaitos grėsmės. Grėsmę kelianti klimato kaita. Klimato kaita ir pramonė. Ką daro pramonės įmonės? Klimato kaitos stabdymas ir adaptacija. Klimato kaita ir jos padariniai. Kaip sustabdyti klimato kaitą? Klimato kaita ir aš – kaip gali individas, organizacija prisidėti prie klimato kaitos mažinimo lietuvoje. Išvados. Naudota literatūra:.

Mokslininkai priėjo prie bendros išvados, kad globalus atšilimas yra akivaizdus. Šiuo metu stebimas vidutinės temperatūros augimas. Tokią šiltėjimo tendenciją galėtų sustabdyti šiltnamio dujų emisijos mažinimas. Laiku įgyvendintos prisitaikymo prie klimato kaitos priemonės leidžia sumažinti finansinę ir humanitarinę riziką. Planingas prisitaikymas taip pat galėtų pagerinti gyvenimo kokybę. Tai galėtų būti pasiekiama palaikant esamas nustatytas gamtos saugojimo taisykles arba sukuriant naujas. Visa tai yra aktualu visuomenei, kadangi ji pati nukenčia nuo klimato kaitos.

Pasikeitus klimato kaitai pastebimi akivaizdūs pokyčiai: sumažėjo miškų plotai, išsiplėtė dirbamų žemių ir urbanizuotų teritorijų masyvai, sparčiai keičiasi atmosferos dujinė sudėtis ir stiprėja šiltnamio efektas, didėja dirvožemio ir vandenų tarša. Dėl žmogaus veiklos padidėjo klimato svyravimų amplitudė ir sutriko įprastinė klimato sistemos dinamika.

Nors visuotinis atšilimas yra globali problema, tačiau ją lemia ir lokaliniai veiksmai. Todėl vietos lygmenyje turi būti įgyvendinamos priemonės, siekiant išvengti klimato kaitos ir jos padarinių.

  • Microsoft Word 1321 KB
  • 2012 m.
  • 14 puslapių (3082 žodžiai)
  • Nelogiska
  • Klimato kaita
    9 - 2 balsai (-ų)
Klimato kaita. (2012 m. Gegužės 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/klimato-kaita.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 11 d. 06:56
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo