Klinikinė slaugos istorija


Bendroji išvaizda. Kūno temperatūra 36. Galva Akys Simetriškos, akių plyšys normalus. Realios problemos. Potencialios problemos. Slaugos diagnozė. Slaugos tikslas Sumažinti kūno temperatūrą nuo 38,8 iki 37,0 per vieną parą. Pasikalbėti su paciente ir suteikti jai emocinę paramą. Slaugos diagnozė. Slaugos tikslas Siekti, kad pacientės kūno temperatūra pasiektų minimalią. Pasikalbėti su paciente ir suteikti jai emocinę paramą. Slaugos diagnozė. Slaugos tikslas Siekti, kad pacientė pasituštintu kiekvieną dieną normaliai suformuotomis išmatomis, per vieną savaitę.

Kaip dabar pacientas vertina savo būklę: Šiuo metu pacientė Kauno klinikose, pulmonologijos skyriuje guli jau 9 dienas, todėl būklė jau yra pagerėjusi ir A. Gudauskienė jaučiasi kur kas geriau.

Kaip artimieji vertina paciento būklę: Kuomet apklausinėjau pacientę kartu buvo jos sesuo ir ji būklę įvertino gerai, tačiau prasitarė, kad pacientė numetė nemažai svorio.

Ko pats ir artimeji tikisi iš gydymo ir slaugos ligoninėje A. Gudauskienė tikėjosi, jog bus ištirta nuo ko atsiranda jos nusiskundimai, jog bus imtasi slaugos veiksmų juos pašalinti ir gerinti buklę.

Šiuo metu pacientė jaučiasi kur kas geriau,nes nebekankina bendras organizmo silpnumas taip pat nekyla temperatūra. Skundžiasi tik nusilpusiu organizmu, numestu svoriu.

Nuo š.m. Spalio 26d. Pacientei A. Gudauskienei vis pakildavo temperatūra iki 37,2 o C – 37,5 o C kankino bendras nuovargis, organizmo silpnumas, tačiau pacientė niekur nesikreipė, ėjo į darbą, išgerdavo paracetamolio ar gripex vaistų.

Spalio 28d. moteris kreipėsi į Kauno klinikas, pati atvykusi į priimamąjį ir buvo nusiųsta į gastroenterologinį skyrių, nes manė, jog A. Gudauskienei atsirado komplikacijų dėl žarnyno kolito. Po kelių dienų pacientė buvo išsiųsta namo, nes jokių komplikacijų ar žarnyno uždegimo nebuvo aptikta.Lapkričio 4d. Pacientei temperatūra pakilo iki 38o C bendras organizmo silpnumas taip sustiprėjo, kad pacientei buvo sunku vaikščioti ar keltis iš lovos, tuomet A. Gudauskienė vyko pas savo šeimos daktarę ir vėl buvo atsiųsta į Kauno klinikas, į priimamajį. Čia galiausiai buvo atsiųsta į pulmonologijos skyrių.

  • Microsoft Word 23 KB
  • 2015 m.
  • 7 puslapiai (1384 žodžiai)
  • Kolegija
  • Justina
  • Klinikinė slaugos istorija
    10 - 10 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Klinikinė slaugos istorija. (2015 m. Kovo 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/klinikine-slaugos-istorija.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 09 d. 11:36
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo