Klininikinių pagrindų praktikos atsakaita


Daugelis mūsų nors kartą gyvenime susidūrėme su mažesnėmis ar didesnėmis odos problemomis. Praktikos tikslas Susipažinti su realiomis dermatologo darbo sąlygomis Vertinti dažniausiai pasitaikančių odos ligų simptomus. Praktikos metu dažniausi odos susirgimai buvo. Grybelinės ligos. Ligos, kurias sukelia įvairūs patogeniniai grybeliai – dermatofitai. Gydymas taikomi priešgrybeliniai vaistai flukonazolis, terbinafinas, urgo lakas. Dermatitas. Lėtinė uždegiminė odos. Gydymas Naudoti. Egzema. Neužkrečiamas, dažnai pasikartojantis alerginis odos uždegimas, pasireiškiantis niežtinčiu išbėrimu. Gydymas tepti emoliantais. Rožinė (,,Rosacea‘‘). Progresuojanti odos liga, pasireiškianti dažnu veido. Gydymas Bioderma‘‘ – kremas su pudra (reguliuoja spuogas.  . išvados. Praktikos metu išmokau identifikuoti dažniausiai pasitaikančių odos ligas ir jų simptomus.

Daugelis mūsų nors kartą gyvenime susidūrėme su mažesnėmis ar didesnėmis odos problemomis. Kosmetologas privalo klientui padėti ne tik išlaikyti sveiką ir estetiškai patrauklią odą, bet ir patarti, kaip prižiūrėti sergančią, bei saugoti sveiką odą. Kiekvienas kosmetologas taip pat turi nusimanyti apie užkrečiamas ir neužkrečiamas odos ligas tam, kad integruojant ir pritaikant teorines ir praktines žinias klientą informuotų ir nukreiptų į tos srities gydytojus (dermatologus).

Gydymas: tepti emoliantais, paūmėjus, būtina atsisakyti vandens procedūrų, muilo, vilkėti natūralaus pluošto drabužius, sustiprinti organizmo imuninę sistemą.

Gydymas: Bioderma‘‘ – kremas su pudra (reguliuoja spuogas, mažina paraudimus); Avene prausiklis,kremas.

Praktikos metu išmokau identifikuoti dažniausiai pasitaikančių odos ligas ir jų simptomus. Išmokau nustatyti paciento sveikatos būklę pagal jo apklausą ir apžiūrą. Gebu atpažinti sveikos ir pakitusios odos skirtumus.

  • MS PowerPoint 790 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (393 žodžiai)
  • Loreta
  • Klininikinių pagrindų praktikos atsakaita
    10 - 4 balsai (-ų)
Klininikinių pagrindų praktikos atsakaita. (2015 m. Lapkričio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/klininikiniu-pagrindu-praktikos-atsakaita.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 08:31
×