Kliūtys trukdančios darbuotojams siekti visuotinės kokybės ir kliūčių nustatymas


Įvadas. Literatūros analizė. Visuotinės kokybės vadybos samprata Teoriniai sprendimai. Visuotinės kokybės vadybos įgyvendinimo įmonėje. Nuolatinis kokybės gerinimas - įmonės strategija. Kliūtys, siekiant visuotinės kokybės. Tyrimai ir jų rezultatai. Kliūčių, trukdančių siekti visuotinės kokybės, nustatymas. Apklausa. UAB"x" veiklos gerinimo politika. Kliūčių tyrimas ir jo rezultatai. Išvados ir rekomendacijos. Naudotos literatūros sąrašas.

Šio kursinio darbo tema – “Kliūčių, trukdančių UAB ”x” darbuotojams siekti visuotinės kokybės, nustatymas“

Vis daugiau įmonių stengiasi įsiskverbti į užsienio rinkas, todėl jos susiduria su didele konkurencija. Norėdamos tą konkurencinę kovą laimėti privalo vartotojams pateikti tik geros ir labai aukštos kokybės gaminius. Ir norint tai pasiekti, įmonė privalėtų pradėti nuo proceso kokybės tobulinimo:

įdiegti kokybės sistemas ;

dirbti pagal visuotinės kokybės vadybos metodus.

Pirmame kursinio darbo skyriuje pateikta įvairių literatūros šaltinių analizė rašoma tema. Antrame skyriuje - teoriniai sprendimai. Trečiame skyriuje aprašytas pasirinktas anketinės apklausos tyrimo metodas, pateikti tyrimų rezultatai. Ketvirtame skyriuje padarytos išvados ir rekomendacijos. Bendra atlikto tyrimo išvada: kliūtys, trukdančios UAB ”x” darbuotojams siekti visuotinės kokybės yra šalinamos.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 314 KB
  • 2013 m.
  • 21 puslapis (5120 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kristina
  • Kliūtys trukdančios darbuotojams siekti visuotinės kokybės ir kliūčių nustatymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Kliūtys trukdančios darbuotojams siekti visuotinės kokybės ir kliūčių nustatymas. (2013 m. Rugsėjo 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/kliutys-trukdancios-darbuotojams-siekti-visuotines-kokybes-ir-kliuciu-nustatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 22:38
×