Klonavimas


Klonavimas skaidres. Klonavimas referatas. Klonavimas teorija. Referatai klonavimas. Terapinis ir reprodukcinis klonavimas referatai. Genu klonavimas referatas. Klonavimas prezentacija. Terapinis klonavimas. Referatas apie klonavimą. Klonuoti verseliai.

"klonavimas"- dar vienas mokslinis terminas, patekes i laikrasčiu puslapius. Panasu, kad žurnalistu ir publikos akyse šis žodis darosi toks pats įprastas ir aiškus, kaip kad "reliatyvumo teorija", puikiai tinkas paskaninti nuobodžiam straipsniui ar tuščam pokalbiui. Kas gi tas klonavimas yra ir kam jo iš viso reikia? , mitas ar realybė? Teoriskai bet koks kopijavimas gali būti vadinamas klonavimu. Tokiu atvėju tojota ar boingas irgi yra klonai, nes juose pilna islietu kokioje nors formoje.

Klonavimas - dar vienas mokslinis terminas, patekes i laikrasčiu puslapius. Panasu, kad žurnalistu ir publikos akyse šis žodis darosi toks pats įprastas ir aiškus, kaip kad reliatyvumo teorija , puikiai tinkas paskaninti nuobodžiam straipsniui ar tuščam pokalbiui. Kas gi tas klonavimas yra ir kam jo iš viso reikia? , mitas ar realybė?

Teoriskai bet koks kopijavimas gali būti vadinamas klonavimu. Tokiu atvėju tojota ar boingas irgi yra klonai, nes juose pilna islietu kokioje nors formoje ar ištekintu pagal breži.

Ni detaliu ir visi jie yra surenkami pagal vienoda duota schema. Failo kopijavimas kompiuteryje irgi is esmes - klonavimas.

  • Biologija Referatas
  • Microsoft Word 10 KB
  • 2011 m.
  • 5 puslapiai (1567 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Klonavimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Klonavimas. (2011 m. Liepos 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/klonavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 23:41
×