Knyga Mažasis princas skaidrės


Lietuvių skaidrės. Mano perskaityta knyga. Antuanas de. sent - egziuperi. „Mažasis princas“. Mano nuomonė. Prasmingos mintys iš knygos. Reikia būti kantriam. Tu man dar esi berniukas, panašus į šimtą tūkstančių. Nereikėjo man jos klausyti, - pasisakė jis man kartą. Štai kokia mano paslaptis. Ji labai paprasta matyti galima tik širdimi. Nieko aš tada nesupratau. Reikėjo man apie ją spręsti pagal jos darbus.


Antuanas de Sent-Egziuperi  (Antoine de Saint- Exupery) garsus prancūzų rašytojas taip pat ir lakūnas . Žymiausias rašytojo kūrinys „Mažasis princas“.  .

Lakūnas Sent – Egziuperi, buvo žymus prancūzų rašytojas, kurio gyvenimas buvo labai įdomus kaip ir jo kūryba. Jis gimė 1900 metais Liono mieste. Nuo pat mažens jo galva buvo pramušta visokiomis išmonėmis, išdaigomis, fantazijomis. Anksti pradėjo rašyti eiles, piešti, groti smuiku. Bet pats didysis jo palikimas – technika, mašinos. Jis vis kažin ką knibinėjo, konstravo, išradinėjo.

Jis mokėsi koledže kartais gerai, kartais blogai; jo elgesys stropumas ir tvarkingumas ne visada patenkinami, užtat namie vakarais jis vertė iš lotynų kalbos Cezario veikalą: „apie galų karą“, norėdamas sužinoti, kokios buvo senovės romėnų karo mašinos. Vidurinį mokslą baigė Paryžiuje ir įstojo į Dailės mokyklą architektūros studijuoti, nors architektūra jį nelabai traukė.

1921 metais jis buvo pašauktas atlikti karo prievolės ir pateko į aviacijos dalinį. Budėdamas prie radijo signalų, laukdamas žinių apie pašto lėktuvą, paklydusį tarp dykumų, žvaigždžių ir uraganų, kiekvienu momentu pats smigdamas į erdves pražuvėlio ieškoti, Sent – Egziuperi išsiugdė narsią, taurią sielą ir išmoko vertinti širdingus žmonių ryšius.

Šioje pasakoje yra daug gražių pamokančių ir prasmingų dalykų:.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • Radvile
  • 24 puslapiai (873 žodžiai)
  • Lietuvių skaidrės
  • MS PowerPoint 494 KB
  • Knyga Mažasis princas skaidrės
    10 - 10 balsai (-ų)
Knyga Mažasis princas skaidrės. (2015 m. Spalio 29 d.). http://www.mokslobaze.lt/knyga-mazasis-princas-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 13:49