Knyga „Nevykėlio dienoraštis“ skaidrės


Nevykelio dienorastis istrauka. Nevykelio dienorastis angliskai. Nevykėlio dienoraštis 4 aprasymas. Knygos nevykelio dienorastis aprasymas skaidrese. Nevykėlio dienoraštis 10.

Nevykėlio Dienoraštis. Knyga „Nevykėlio dienoraštis“ turi 9 dalis ir jos visos įdomios. Ištrauka. Vieną dieną Gregas žaidė vaizdo žaidimus. Skaičiau visas 8 dalis ir man iš jų labiausiai patiko aštuntoji. Raulis ir Abigailė. Rašytojas ir jo knygos. Gregas turi 2 brolius vienas Menis 5 metų. Menis yra visos šeimos numylėtinis - ko nori. Grego šeima.

Vieną dieną Gregas žaidė vaizdo žaidimus. Priėjo mama ir sakė, jog jau per ilgai prabuni laiko namie ir ragina eiti į lauk! Gregas išsitraukė kamuolį, kurį buvo radęs po Rodriko lova ir jis apie ji girdėjo, kad tai stebuklingas daiktas. Jis pakratė kamolį ir paklausė kamuolio: -Man eiti į lauką? – kamuolis atsakė: - Ne, neik, įlisk į spintą. Gregas paklausė, įlindo į mamos spintą ir užsidarė kol mama pakvies valgyti. Spintoje rado visko: Menio žaislų kopijų, kai Menis pamesdavo ir žaislas atsirasdavo mama sakydavo, kad žaislas sugriždavo pas jį. Rado ir savo seną kombinzoną, kurį atėmė mama už netinkamą naudojimą ir daug knygu apie vaikus.

  • MS PowerPoint 1626 KB
  • 2016 m.
  • 10 puslapių (301 žodžiai)
  • Rokis
  • Knyga „Nevykėlio dienoraštis“ skaidrės
    10 - 4 balsai (-ų)
Knyga „Nevykėlio dienoraštis“ skaidrės. (2015 m. Gegužės 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/knyga-nevykelio-dienorastis-skaidres.html Peržiūrėta 2019 m. Gegužės 24 d. 23:12
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!