Knyga 'Pasmerkta tylai'


Sarah Cohen-Scali. ,,Pasmerkta tylai‘‘. Sarah Cohen Scali. Savotiška. Man patiko. Labai įdomi knyga!! Būtinai perskaitykite. Saros pasakojimas apie savo paauglystę. Sara nekalbi, ir dėl to kenčia. Trumpas atpasakojimas. Knygoje pasakojama apie mergaitę kuri sirgo egzema. Vieną dieną su mašina pravažiavęs vyras Sarai parodė savo lytinį organą. Veikėjai. Sara. Patikusios citatos. Pasakyti – vadinasi, patirti skausmą‘‘. Šią knygą rekomenduojame perskaityti tiems.

Sarah Cohen Scali gimė Maroke(1958.10.16). Ji studijavo dramą, filosofija, prieš pradedant rašyti vaikams. Paskelbė dvidešimties knygų vaikams, bet ir suaugusiems, ypač trileriai. Jos slapyvardis Sara K.

Knygoje pasakojama apie mergaitę kuri sirgo egzema. Sara pasakoja savo išgyvenimus, kaip ji jaučiasi, kokie jos prisiminimai apie jos šeimą, kaip jos tėtis norėjo, kad vietoj jos gimtų berniukas. Mokykloje ji buvo pajuokos objektas, visi vaikai iš jos tyčiojosi. Staiga Sara atsipeikėja greitosios automobilyje. Po truputį Sara pradeda suprasti, kad ji jau nebe vaikas, ji – paauglė. Jai atrodo, kad aplink ją tik veidrodžiai. Ji pastebi, savo kūnų formų keitimąsi.

,,Ji kenčia dėl to, kad lūpos nuolat užrakintos. Suserga tikra jausmų anoreksija.“.

Šią knygą rekomenduojame perskaityti tiems, kuriems patinka atviri žmonių kalbėjimai visomis temomis, kaip šioje knygoje Sara pasakoja apie save, savo gyvenimą.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 3373 KB
  • 2014 m.
  • 10 puslapių (338 žodžiai)
  • So
  • Knyga 'Pasmerkta tylai'
    10 - 2 balsai (-ų)
Knyga 'Pasmerkta tylai'. (2014 m. Rugsėjo 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/knyga-pasmerkta-tylai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 13:25
×