Knyga skaidrės Robert Swindells „Bjaurius“


Bjaurius knygos aprasymas. Knyga bjaurius. Robert swindells bjaurius kokia mergaitės paslaptis. Bjaurus robertas swindels. Robert swindells lt.

Robert Swindells „Bjaurius“. Apie autorių Apie knygą Veiksmo vieta Pagrindiniai veikėjai Probleminiai klausimai Įsimintina scena. Apie autorių. Robert Swindells XXa. anglų rašytojas. Vaikų rašytojas, už savo kūrinius pelnęs daugybę apdovanojimų. Apie knygą. Paauglė Morta su savo šeima turi paslaptį. Veiksmo vieta. Veiksmas vyksta anglijos atokiame miestelyje. Pagrindiniai veikėjai. Morta, mergaitė kuri turi gėdinga paslaptį. Probleminiai klausimai. Kas tas yra Bjaurius? Ar paslaptys liks neišskleista. Pačioje knygos pabaigoje.

Robert Swindells XXa. anglų rašytojas. Vaikų rašytojas, už savo kūrinius pelnęs daugybę apdovanojimų. Autorius drąsiai vaizduoja tikrovę, atskleidžia aktualias visuomenės problemas.

Paauglė Morta su savo šeima turi paslaptį, tai yra Bjaurius gyvenantys jų rūsyje. Šioje knygoje nagrinėjamos patyčios mokykloje ir tėvų suvaržymo problemos.

Morta, mergaitė kuri turi gėdinga paslaptį, tos paslapties vardas Bjaurius.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 119 KB
  • 2015 m.
  • 9 puslapiai (159 žodžiai)
  • Ernestas
  • Knyga skaidrės Robert Swindells „Bjaurius“
    10 - 9 balsai (-ų)
Knyga skaidrės Robert Swindells „Bjaurius“. (2015 m. Vasario 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/knyga-skaidres-robert-swindells-bjaurius.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 08:06
×