Knyga skaidrės Žmogus amfibija


Zmogus amfibija knyga. Zmogus amfibija knygos aprasymas. Aleksandras beliajevas žmogus amfibija. Knygos aprasymas aleksandras belejavas zmogus amfibija. Zmogus amfibija knygos trumpas turinys. Žmogus amfibija aprašymas.

Aleksandras beliajevas. Žmogus amfibija. Aleksandras Beliajeva-rusų rašytojas. Rašytojas. Pavadinimas. Pavadinimas pasako apie. Žmogus amfibija pagrindinis veikėjas vardu Ichtiandras. Pagrindinė mintis ir problemos. Nėra nieko tobulo, nes tobulumui ribų nėra. Veikėjai. Ichtiandras-pagrindinis veikėjas. Citata. Žemėje naktį žybsi tik žvaigždės kažkur toli padangėje. Aktualumas. Šia knyga siūlai skaityti labiau tiems kuriem patinka fantastika.

Pavadinimas pasako apie ka bus knyga, ir iškart parodo kad tai kažkas neiprasto, nematyto. Pavadinimas žmogus amfibija iškart traukia aki ir kviečia ja skaityti, nes pavadinimas nematytas ir tikrai idomu kas tas amfibija, kaip jis atrodo. TEMA-žmogaus amfibijos gyvenimas ir susidūrimas su išoriniu pasauliu.

Nėra nieko tobulo, nes tobulumui ribų nėra. Ar pavyks Ichtiandrui išgelbeti Gutjerę ir neprarasti savo laisvės.

Ichtiandras-pagrindinis veikėjas, žmogus amfibija, įsimyli mergina dėl kurios aukoja givybe. Gutjere-Ichtiandro mergin Salvatoras-Ichtiandro tėvas, daktaras, pakvaišęs mokslininkas daręs bandymus su gyvūnais.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 28 KB
  • 2015 m.
  • 9 puslapiai (257 žodžiai)
  • Tomasm
  • Knyga skaidrės Žmogus amfibija
    10 - 2 balsai (-ų)
Knyga skaidrės Žmogus amfibija. (2015 m. Vasario 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/knyga-skaidres-zmogus-amfibija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 12:46
×