Knygos analizė Ana Frank Dienorastis


Ana frank dienorastis aprasymas. Anos frank dienorastis. Ana frank dienorastis rasinys. Anos frank dienorastis aprasymas. Ana frank dienorastis recenzija. Ana frank dienorastis analize. Ana frank dienorastis pagrindiniai veikejai. Anos frank dienorastis knygos aprasymas. Ana frank dienorastis knygos aprasymas. Ana frank dienorastis knyga.

Anos Frank knygos "Dienoraštis" analizė. Tema. Turinys. Pagrindiniai veikėjai. Vaizdiniai sakiniai. Sakiniai apie gamtą. Pamokantys sakiniai. Problema. Nežinomi žodžiai. Ką autorius norėjo pasakyti šiuo kūriniu.

Ana, kai jai buvo vos keleri metukai, su tėvais persikrausto iš Vokietijos į Olandiją. Ten gyvena, mokosi olandų kalbos, eina į mokyklą ir susiranda daug draugų. Tačiau jos smagų ir gražų gyvenimą pradeda griauti Vokietijos fiureris Hitleris, pasiruošęs bet kokiu būdų „išvalyti“ Europą nuo žydų. Anos giminė, o taip pat ir ji taip pat buvo žydai. Iš pradžių Hitleris žydus naikino iš Vokietijos, kur buvo keletas giminių. Taigi pas Aną gyventi atsikėlė jos močiutė – kiti giminės išsilakstė arba buvo sulaikyti. Dar vėliau vokiečių kariuomenė įsiveržė ir į Olandiją, taigi ir Ana su šeima buvo suvaržyti, nes visiems žydams draudžiamų dalykų buvo begalė, tačiau sąrašas nenustojo ilgėti.

Kaip minėjau, Ana mokykloje susirado daug draugų ir gerbėjų. Tačiau vienas išsiskyrė – Helas. Kartu jie vaikščiojo į mokyklą ir iš jos. Vėliau pradėjo matytis vakarais. Tačiau jų laimingai draugystei nebuvo lenta išsipildyti – Margo (Anos vyresnioji sesuo) gavo šaukimą, kuris reiškia koncentracijos stovyklas ir panašius kankinimus, todėl visa Frankų šeima su draugais Van Danais turėjo pasitraukti į slėptuvę, į kurią jau senokai nešė įvairius daiktus. Taip ana ir neatsisveikino su Helu ir daugiau jo nebepamatė...

Slėptuvė buvo senosios Anos tėčio Pimo (netikras vardas) darbovietės priestatas. Ten įsirengė dvi šeimos, o jas prižiūrėjo ir viskuo aprūpindavo keli pažįstami, vėliau tapę geriausiais draugais: Bepė, Mipė su Janu, ponas Kleimanas ir ponas Kiugleris. Kiek vėliau į slėptuvę atsikėlė ir Van Danai – vyras Hermanas, žmona Augusta ir sūnus Peteris. Tačiau vos tik po vienu stogu apsigyveno dvi šeimos, tuoj pat prasidėjo kivirčai – šeimose tarpusavy ir, aišku, vieni su kitais.

  • Microsoft Word 34 KB
  • 2012 m.
  • 10 puslapių (3766 žodžiai)
  • Mokykla
  • Karina
  • Knygos analizė Ana Frank Dienorastis
    9.6 - 5 balsai (-ų)
Knygos analizė Ana Frank Dienorastis . (2012 m. Birželio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-analize-ana-frank-dienorastis.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 13 d. 15:18
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo