Knygos apie autistiškus vaikus anotacija


Knygos jūsųvaikui diagnozuotas autizmas - ką daryti toliau anotacija. Ši knyga - tai vadovėlis tėvams. Knygos autorė. Iš anglų kalbos vertė. Knygą išleido. Apie autorę. Knygos pasirinkimo motyvai. Pirmoje dalyje „ Kaip suprasti autizmą “. Antroje dalyje „ Kaip pradedame “. Trečiojoje dalyje „ Intervencijos “. Ketvirtojoje dalyje „ Pasirenkant paslaugų teikėją “. Penktosios dalies „ Tėvų patirtis “. Šeštojoje dalyje „ Normalaus vaiko raida “.


Iš anglų kalbos vertė Jūratė Gabiūnaitė.

Knygą išleido asociacija „Kitoks vaikas“( remiant Lietuvos Dukterų Draugijos (JAV) St. Petersburg skyriui), Klaipėda, 2009

Knygos pasirinkimo motyvai: šią knygą pasirinkau skaityti neatsitiktinai, bet vedina tikslo išsiaiškinti pagrindinius darbo su autistiškais vaikais principus, kadangi grupėje, kurioje dirbu, dviems vaikams yra diagnozuotas autizmo spektro sutrikimas.Dar viena iš priežasčių- reikėjo literatūros, kurią galėčiau rekomenduoti tėvams, auginantiems tokius vaikus, o kad galėtum kažką siūlyti kitam, pirmiausia reikia susipažinti ir įsitikinti tuo ką ketini rekomenduoti.

Nors knyga skirta tėvams, kurių vaikui neseniai diagnozuotas autizmo spektro sutrikimas, tačiau ji puikiai tinka pedagogams, dirbantiems su tokiais vaikais. Knygoje suteikiama pagrindinė informacija, kuri gali padėti priimti tinkamus sprendimus, pateikiami atsakymai į pagrindinius klausimus. Taip pat abstu profesionalių pasiūlymų ir strategijų, kurios padės išgyventi sudėtingas „autistuko“ ugdymo situacijas. Visi sprendimai, susiję su vaikui reikiama pagalba, pagrįsti tyrimais. Taip pat knygoje aprašoma tipiškai besivystančių vaikų raida, kuri padeda įvertinti autistiško vaiko progresą.

Knygoje yra ir keletas tėvų pamąstymų, kurie dalinasi savo patirtimi tam, kad palengvintų ugdančiojo autistą vaiką užduotį ir leistų suprasti, jog jis nėra vienas.

  • Microsoft Word 20 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (821 žodžiai)
  • Universitetas
  • Zydrune
  • Knygos apie autistiškus vaikus anotacija
    10 - 4 balsai (-ų)
Knygos apie autistiškus vaikus anotacija. (2016 m. Gegužės 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-apie-autistiskus-vaikus-anotacija.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 04:13
×