Knygos aprašymas. Aleksandras Puškinas Apysakos


Knygų aprašymai. Knygų aprašymas. A.puškinas pūga. Knygu aprasimai. Knygų aprasymai pagrindine mintis. Ar bruminas. Aleksandras puskinas skaidres. Aprašymai knygu. Puškino pūga istorija. Puškino veikėjai.

422 psl knygos aprašymas. „Stoties prievaizdis“. „Pūga“. Pagrindinė mintis. Patikusių veikėjų aprašymas. Svarbiausiu įvykių. Labiausiai patikusi ištrauka. Knyga verčia susimastyti apie savo artimus žmones ir mūsų santykius su jais. Ar vertiname tai ,ką turime. Iš knygos galima pasimokyti nedaryti klaidų ,kokias darė veikėjai. Mokėto nepasiduoti kitų įtakai ir naivumui. Kovoti už savo meilę , laimę. Mokėti ištverti visus sunkius išbandymus , kuriuos mums siunčia likimas. Mokėti džiaugtis gyvenimu.

Pro prievaizdo stotį pravažiuodavo daug žmonių. Vieną dieną pro šią stotį pravažiavo husaras. Jis pamatė dunią ,kuri jam labai patiko. Dėl šios priežasties ,husaras apsimetė,kad jis blogai jaučiasi ir kelioms dienoms liko pas prievaizdį vieškely. Kai husaras pasveiko ,išvažiuodamas pasiūlė pametėti dunia iki cerkvės. Ji sutiko. Po kurio laiko prievaizdis pasigedo dukters ir išėjo jos ieškoti. Pasirodo husaras pavogė jo dukterį ir išsivežėvją pas save.

Prievaizdis ją surado,bet dunia buvo labai pasikeitusi. Ji atsisakė grįžti namo ir pasiliko pas husarą. Ji buvo viskuo aprūpinta ir tai jai aptemdė akis. Po to laiko priezaidis nematė dukters tris metus. Kai jis numirė,dunia atvažiavo aplank. Ši apysaka apie marjos gavrilovos meilės istoriją. Ji slapčia susitikinėjo su savo mylimuoju vladimiru nikolajevičiu. Vladimiras ir marja susitarė pabėgti iš namų ir slaptai susituokti. Dėl marjos ligos ir vladimiro pasiklydimo vedybos neįvyko. Po kurio laiko vladimiras išvyko į armija ir maskvoje mirė. Marja sutinka pulkininką burminą. Tarp jų užsimezga šilti santykiaibuvo mandagus ir pastabus. Jis visada šypsojosi ir jo šypsena ji labai puošdavo. Atrodė visada ramus ir kuklus.

Dunia(stoties prievaizdis)- nuostabaus grožio prievaizdo dukra. Protinga ir vikri. Su ambicija veide,keturiolikmetė mergaitė. Koketė ,nuostabaus grožio akių.

Marja gavrilova(pūga)- ji liekna,išblyškusi,septyniolikmetė panelė. Buvo laikoma labai marjos tėvai pastebėję jos ir vladimiro trauką uždraudė ne tik susitikinėti su vladimiru ,bet ir galvoti apie jį. Marja susirašinėjo su mylimuoju kiekvieną dieną irpulkininkas atvykęs į guberniją susitinka su marja. Pastebi ,kad marja išatėjo ta diena,kurios taip laukė marja. Bruminas prisipažino marjai,kad ją myprieš tris metus bruminas užsuko į cerkvę,kur turėjo būti marjos ir vladimiro vestuvės. Marja buvo nualpusi ir per klaidą bruminas ir marja tapo vyru ir žmona. Jie tohusaras norėdamas išsivežti su savimi dunią apsimeta,kad serga. Neradęs cerkvėje dukters,prievaizdis supranta,kad jo dukterį išsiveža husaras.

  • Microsoft Word 8 KB
  • 2012 m.
  • 3 puslapiai (790 žodžiai)
  • Mokykla
  • Veslava
  • Knygos aprašymas. Aleksandras Puškinas Apysakos
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Knygos aprašymas. Aleksandras Puškinas Apysakos. (2011 m. Gegužės 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-aprasymas-aleksandras-puskinas-apysakos.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 06:57
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo