Knygos aprašymas Neapykantos diena


F. Neapykantos diena knyga.

Knygos autorius. Knygos pavadinimas. Leidimo metai , leidykla. Knygos sandara puslapiai , skyriai , dalys. Anotacija nurašyti nuo knygos. Kur ir kada vyksta veiksmas ? Išvardink pagrindinius veikėjus. Kokie jie ? Kodėl taip manai ? Koks epizodas labiausiai patiko ? trumpai papasakok. Ko galima pasimokyti pagrindinė mintis ? Kaip ir kodėl pasirinkau būtent šią knygą ?

6. Kur ir kada vyksta veiksmas? Veiksmas vyksta mieste, mūsu laikais.

7. Išvardink pagrindinius veikėjus. Kokie jie? Kodėl taip manai? Pagrindiniai veikėjai yra Antuanas ir Virginija. Antuanas - paprastas berniukas, kuriam po dviejų mėnesių sueis 14 metų, normalaus sudėjimo paauglys, nekvailas, gana simpatiškas ir visai paprastas. Virginija „beprotiškai graži“, kaip iš kito pasaulio. Ji buvo drąsi ir protinga.

8. Trumpas turinys (apie ką?) Ši knyga apie meilę. Antuanas įsimylėjo Virginiją, bijojo prisipažinti jai, todėl jis parašė laišką, kuriame prisipažino, kad myli Virginiją. Bet Virginija atsakė, kad tai niekam vertas laiškas, kaip ir pats Antuanas. Antuanas buvo įžeistas ir norėjo nužudyti Virginiją, todėl parašė antrą anoniminį laišką. Laiške buvo tik trys žodžiai: „VIRGINIJA, TU MIRSI“. Po to pamokoje jis pamatė, kaip ji rašo kažkokį laišką, tada Antuanas pagalvojo, kad šį laišką ji nuneš į policiją.

  • Microsoft Word 9 KB
  • 2015 m.
  • 1 puslapis (335 žodžiai)
  • Mokykla
  • Pavel
  • Knygos aprašymas Neapykantos diena
    10 - 4 balsai (-ų)
Knygos aprašymas Neapykantos diena. (2015 m. Gegužės 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-aprasymas-neapykantos-diena.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 16 d. 08:22
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!