Knygos aprašymas Nicola Morgan Pirmadieniai yra raudoni


Nicola Morgan. Pirmadieniai yra Raudoni. Nicola Morgan. Knyga. Autorė gimė 1961 m. N. Morgan tėvai buvo mokytojai tėvas dėstė anglų kalbą. Nicola Morgan ir jos kūrinai. N. Morgan. Knygos tema. Berniukas, kuris pabunda iš komos. Šalutinės temos. Pagrindinė mintis. Pabudimas iš komos - naujas paauglio gyvenimas. Probleminiai klausimai. Kada Lukas suvoks, kad jo sąmonė pasikeitė. Šios knygos vertybės. “Pirmadieniai yra Raudoni” kūrinio vertybės yra geriausio draugo ištikimybė. Pagrindiniai veikėjai. Ligonis – Lukas Geriausias draugas – Tomas Luko galvoje gyvenantis - Drygas. Apie knygą. “Pirmadieniai yra Raudoni” – viena neįprasčiausių anglų rašytojos Nicolos Morgan apysakų paaugliams. Išvadinės mintys. Net ištikus negaliai mes galime gyventi ir tobulėti.

Autorė gimė 1961 m. N. Morgan tėvai buvo mokytojai: tėvas dėstė anglų kalbą, o mama – matematiką ir gamtos mokslus. Kai, Nicola buvo vienuolika, ji buvo išsiųsta į internatinę mokyklą. Vėliau N. Morgan įstojo į Kembridžo universitetą ir turėjo gražų gyvenimą... Rašytoja kuria neįprastas knygas paaugliams ir suaugusiems.

Kada Lukas suvoks, kad jo sąmonė pasikeitė? Kodėl pas paauglį galvoje apsigyvena Drygas? Kaip vaikinukas gyvens toliau?

“Pirmadieniai yra Raudoni” – viena neįprasčiausių anglų rašytojos Nicolos Morgan apysakų paaugliams.

  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 94 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (240 žodžiai)
  • Karolina
  • Knygos aprašymas Nicola Morgan Pirmadieniai yra raudoni
    10 - 10 balsai (-ų)
Knygos aprašymas Nicola Morgan Pirmadieniai yra raudoni. (2015 m. Lapkričio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-aprasymas-nicola-morgan-pirmadieniai-yra-raudoni.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 15:12
×