Knygos aprašymas Tristanas ir izolda


Tristanas ir izolda knyga. Tristanas ir izolda aprasymas. Tristanas ir izolda knygos aprasymas. Tristanas ir izolda knygos santrauka. Tristanas ir izolda knyga aprasymas. Knyga tristanas ir izolda. Tristanas ir izolda santrauka. Tristanas irizolda aprasymas. Triatanas ir izolda. Tristano ir izoldos meile.

Tristanas ir Izolda. Tema. Šiame kūrinyje pasakojama apie amžiną ir nuostabią grafo Tristano ir karalienės Izoldos meilę, ir šios meilės nuopolius. Problema. Meilė daugiau kančia negu džiaugsmas. Kaip ir tristano ir Izoldos meilė sukėle jiems daug skausmo ir sielvarto. Kūrinio laikas ir vieta. Veiksmas vyksta viduramžiais, Kornvalyje ir daug kitų vietų. Nuomonė apie knygą. Turinys. Patikusios mintys. Nežinomi žodžiai. Apie knygą.

Ši knyga man labai patiko, nes ji parodė, kad meilė gali įveikti visas kliūtis, sunkumus, nuopolius. Nors knyga seniai parašyta, bet ji labai aktuali ir šiomis dienomis, nes joje kalbama apie gražią, užburiančią Tristano ir Izoldos meilę dėl kurios jie gali net nužudyti žmogų, ar paleisti mylimąjį, kad tik jam būtų geriau. Knygą buvo labai lengva ir įdomu skaityti, taip pat iš jos pasimokiau, kad kerštavimas neatneša nieko gero, o tik vėliau ima graužti sąžinė dėl tavo keršto, kaip Izolda Baltarankė ėmė graužtis dėl to, kad kerštaudama pamelavo Tristanui, kad Izolda Auksaplaukė neatvyksta pas jį prieš mirtį ir šis mirė jos nesulaukęs.

  • Microsoft Word 609 KB
  • 2014 m.
  • 5 puslapiai (2075 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ugne
  • Knygos aprašymas Tristanas ir izolda
    10 - 7 balsai (-ų)
Knygos aprašymas Tristanas ir izolda. (2014 m. Balandžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-aprasymas-tristanas-ir-izolda.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 05 d. 00:57
×
116 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo