Knygos aprašymas V Račickas Nebaigtas dienoraštis


Nebaigtas dienorastis aprasymas. Vytautas račickas nebaigtas dienorastis atsisiusti. Knygos nebaigtas dienorastis aprasymas. Nebaigtas dienorastis knygos aprasymas. Vytautas račickas nebaigtas dienorastis recenzija. Knyga nebaigtas dienorastis aprasymas. Vytautas racickas nebaigtas dienorastis santrumpa. Vytautas račickas nebaigtas dienorastis aprasymas. Nebaigtas dienorastis pdf. Baltos durys recenzija.

V Račickas Nebaigtas dienoraštis knygos aprašymas.

Šiais laikais paaugliai skaito vis mažiau ir mažiau knygų. Siaurėja jų vidinio pasaulio akiratis, tampa sunkiau išsakyti mintis, bendrauti. Visa tai vyksta, jog žmonės nemato tinkamo pavyzdžio ir patirties iš knygų. Vis dėlto yra ir tokių lietuvių autorių kūrinių, kurie sudomina netgi ir maištaujantį jaunimą. Vytauto Račicko kūriniuose keliamos opiausios problemos, kurios jaudina paauglius. Tai tėvų skyrybos, nesutarimai ir nesėkmės mokykloje. Visos šios problemos pateikiamos grakščiai, be nereikalingo banalumo. Knygų herojai raiškių charakterių, tikri, niekuo nesiskiriantys nuo mūsų- jie myli, neapkenčia, atleidžia. Viena iš tokių Račicko knygų - „Nebaigtas dienoraštis“. Jau vien šios knygos viršelis traukia akį. Tarsi pats „kalba“ apie knygos turinį pilkšvas merginos veidas ir dėmesį labiausiai prikaustančios didelės ir tamsios akys. Bespalviame veide jos atrodo itin liūdnos ir vienišos.

  • Lietuvių kalba Referatas
  • Microsoft Word 5 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (486 žodžiai)
  • Knygos aprašymas V Račickas Nebaigtas dienoraštis
    10 - 3 balsai (-ų)
Knygos aprašymas V Račickas Nebaigtas dienoraštis. (2013 m. Birželio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-aprasymas-v-racickas-nebaigtas-dienorastis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 01:34
×