Knygos aprašymas Verslo menas


Knygos aprašymas Verslo menas.

Raymond T. Yeh ir Stephanie H. Yeh knyga „Verslo menas“ – tai knyga, kuri supažindina jos skaitytojus su vienomis didžiausių pasaulio įmonių ir konkrečiais pavyzdžiais aprašo, kaip šioms bendrovėms pavyko įdiegti kinų stratego ir filosofo Sun Tzu, garsios senovės kinų knygos „Karo meno“ autoriaus strategiją savo darbe. Čia aprašomos tikros šių „verslo milžinų“ istorijos, atskleidžiančios, kaip Sun Tzu menų pritaikymas leidžia organizacijoms laikytis savo pačių nustatyto kurso bei dalinamasi šių įmonių vadovų - didžių lyderių patirtimi, kuri skatina pasitelkti šiuos menus savo būsimoje organizacijoje ir neabejotinai įkvepia atkakliai laikytis savo vizijos, kryptingai siekti užsibrėžtų tikslų ir laikytis savo nusistatytų vertybių. Šiame darbe apibendrinsiu pagrindines knygos idėjas bei aprašysiu kelių, labiausiai mane sužavėjusių, bendrovių veiklos strategijas, kurios padeda joms išlikti sėkmingoms ir veikti kiek įmanoma produktyviau.

Knygos pradžioje teigiama, jog „organizacija – tai gyva, organiška sistema“, kuri, pasak autoriaus, norėdama būti sėkminga, visų pirma „turi turėti sielą, kuri įprasmina kitų žmonių darbą joje“. Puiki organizacija yra tokia, kuri suvokia savo veiksmus, keičiasi kartu su besikeičiančiu pasauliu, visuomet efektyviai naudoja turimus išteklius ir diegia naujausias tchnologijas produktyvumui gerinti, „gliausiai puiki organizacija turi vadovus, kurie padeda įgyvendinti organizacijos viziją, įdėdami į ją savo svajones“. Knygos autorius pabrėžia, jog visų, knygoje aprašomų, bendrovių vadovai, su kuriais autoriui teko asmeniškai bendrauti, vadovauja širdimi ir, kitaip nei daugelis, pasižymi užjaučiančiu vadovavimu, kuris reiškia užjautimą tų, su kuriais kasdien gyvename bei šventų dalykų išlaikymą organizacijoje kuriant tikrai užjaučiančią ir pasitikėjimo pilną kultūrą.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (946 žodžiai)
  • Matas
  • Knygos aprašymas Verslo menas
    10 - 2 balsai (-ų)
Knygos aprašymas Verslo menas. (2015 m. Gegužės 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-aprasymas-verslo-menas.html Peržiūrėta 2018 m. Gegužės 24 d. 07:18
×