Knygos Bado žaidynės pristatymas


Suzanne Collins ,,Bado žaidynės''. Knygos pristatymas. Trumpai apie knygą. Knyga išleista 2010 m. Knygos žanras mokslinė fantastika. Trumpai apie autorę. Vardas Suzanne Collins. Gimimo metai 1962m. Žanrai fantastika, moksliniai, veiksmo. Kiti Suzanne Collins leidiniai. Bado žaidynių’’ 2 dalis. Knygos aprašymas. Veiksmas vyksta Panemo valstybėje kuri sudaryta iš 12 apygardų. Mirties žaidynėse dalyvauja 24 žaidėjai ir tik vienas iš jų turi būti nugalėtojas. Knygos problemos. Ar įmanoma išgyventi laukinėje gamtoje. Veikėjų aprašymas. Ketnė Everdin, šešiolikmetė mergaitė iš 12 apygardos yra stipri. Geilas Hortonas - Ketnės vaikystės draugas. Apie filmą. Pavadinimas Bado žaidynės. Pasiruošimo darbai pradėti. Filmas buvo išleistas. Filmo anonsas.

Knyga išleista: 2010 m. Knygos žanras: mokslinė fantastika, trilogijos pirmoji dalis. Puslapių skaičius: 351psl. Knyga išversta į 32 kalbas, apdovanota daugybe premijų, pagal ją kuriamas filmas. Filmo premjera Lietuvoje pasirodė 2012-ųjų metų birželio 8-ą dieną. „Bado žaidynės" sulydo veiksmą ir mintį, meilę, neapykantą ir išdavystę. Tai intriguojanti istorija, kurioje pilna suktybės, permainų, sukrėtimų ir veiksmo .

Veiksmas vyksta Panemo valstybėje kuri sudaryta iš 12 apygardų. Visas šias apygardas valdo Sostinė ir kiekvienais metais reikalauja atsiųsti vaikiną ir merginą dalyvauti Mirties žaidynėse. Jos organizuojamos tam, kad parodyti apygardoms jog niekas neįveiks sostinės ir nevalia jai priešintis. Į Mirties žaidynes turi keliauti Ketnės Everdin mažoji sesutė Prima, tačiau šešiolikmetė mergina Everdin pasiryžta atkakliai kovai stoti kaip savanorė vietoj savo sesers. Kartu su šia mergina keliauja ir Pitas iš tos pačios apygardos, kuris kadaise išgelbėjo šią merginą ir jos šeimą nuo bado.

Mirties žaidynėse dalyvauja 24 žaidėjai ir tik vienas iš jų turi būti nugalėtojas. Arena, kurioje vyksta žaidynės nėra paprastas laukas. Šį lauką kontroliuoja organizatoriai. Jie gali keisti oro sąlygas, sudaryti įvairias pinkles. Ketnei ir Pitui vadovauja Heimičas. Arenoje šie du žaidėjai turi vaidinti įsimylėjėlius ir įtikinti visus žiūrovus savo neabejinga abipuse meile norint likti gyviems.

  • MS PowerPoint 506 KB
  • 2016 m.
  • 13 puslapių (638 žodžiai)
  • Mokykla
  • Arnas
  • Knygos Bado žaidynės pristatymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Knygos Bado žaidynės pristatymas. (2015 m. Vasario 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-bado-zaidynes-pristatymas.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 01 d. 05:10
×
34 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo