Knygos Benedikto slenksčiai recenzija


Benedikto slenksčiai aprasymas. Benedikto slenksciai knyga. Benedikto slenksčiai analize. Benedikto slenksciai vertybes. Benedikto slenksciai veikejai. Knyga benedikto slenksčiai. Benedikto slenksčiai knygos aprasymas. Recenzija benedikto slenksčiai. Benedikto slenksčiai santrauka. Benedikto slenksciai tema.

Recenzija knygos benedikto slenksčiai.

Šiame romane rašytoja vaizduoja jauno vaikino brandos istoriją, asmenybės formavimosi etapus. Čia galime pastebėti, kad yra šeimos problematika, bet ji tiek čia ir svarbi, kiek daro įtaką individo brandai. Romane yra septyni skyriai, pavadinti slenksčiais. Kiekvienas skyrius naujas išbandymas pagrindiniam veikėjui.

Rašytojos Lauros sintojos Černiauskaitės kūrinyje pasakojama apie mažo vaiko asmenybės kūrimąsi, tėvo jausmus ir kitus paauglystės etapus. Vieną saulėtą vasaros diena mažą Benediktą, mama ( Valerija Trijonytė) nusiveda į mišką prie nepažįstamo namo. Ir liepia jam nueiti paimti dviratį iš kiemo, kuriame gyvena vyriškis Simonas Žilmas (Žmogus buvo juodaplaukis, smulkių kaulų, raumeningas, įdegęs saulėje iki molio rudumo). Benediktas taip ir padarė, bet išėjęs iš nepažįstamo žmogaus kiemo, mamos jis neberado. Mama pasiilgo lengvabūdiško gyvenimo ir jį paliko pas nepažįstamą vyrą. O tas vyras buvo jo tėvas. Benediktas nuo aštuonių metų užaugo Vėdrynuose.

  • Microsoft Word 8 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (400 žodžiai)
  • Mokykla
  • Rofren
  • Knygos Benedikto slenksčiai recenzija
    10 - 1 balsai (-ų)
Knygos Benedikto slenksčiai recenzija. (2012 m. Gegužės 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-benedikto-slenksciai-recenzija.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 08 d. 00:48
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo