Knygos esė V. Juknaitė Išsiduosi balsu


Išsiduosi balsu analize. Vanda juknaite išsiduosi balsu analize. Vanda juknaite issiduosi balsu. Vanda juknaite išsiduosi balsu santrauka. Issiduosi balsu rasinys. V juknaite issiduosi balsu rasinys. Vanda juknaite išsiduosi balsu aprasymas. Juknaites issiduosiu balsu atsisiusti. Išsiduosi balsu atsiliepimai. Vanda juknaite išsiduosi.balsu santrauka.

Paukščiai tarp žmonių, žmonės tarp paukščių.

Būti žmogumi tarp žmonių - ne taip jau lengva. Tiesą sakant, turi pasirinkti, kokio santykio su kitais žmonėmis nori, galbūt būti nepastebėtu, praslysti minių spūstyse, susilieti su kitais veidais, gal priešingai rengtis, elgtis taip, kad kiti žmonės aikčiotų, minėtų Dievo vardą, tvirčiau prie savęs priglaustų rankinę. Jei nepasirinkai nei vieno iš dviejų galimų variantų, esi kitoks ne mąstymu, užgaidomis, psichologinėmis būsenomis, o prigimtimi.

Atrodo, normalu, kad visi turi gimti tokiais panašiais, gal skirtis plaukų, akių spalva, kilogramų skaičius, odos tipas, o pojūčiai, turėtų būti tokie, kaip visų, kurie paslankiai leistųsi paverčiami instrukcijomis, nes jos padėtų ne tik matyti, bet ir jausti žmogui žmogų. Juk taip sunku pajusti, ką kitas jaučia, kadangi sunku, tai dažniausiai ir nebandoma.

  • Lietuvių kalba Esė
  • Microsoft Word 14 KB
  • 2014 m.
  • 2 puslapiai (620 žodžiai)
  • Ieva
  • Knygos esė V. Juknaitė Išsiduosi balsu
    10 - 4 balsai (-ų)
Knygos esė V. Juknaitė Išsiduosi balsu. (2014 m. Rugsėjo 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-ese-v-juknaite-issiduosi-balsu.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 16:04
×