Knygos esė V. Juknaitė Išsiduosi balsu


Išsiduosi balsu analize. Vanda juknaite išsiduosi balsu analize. Vanda juknaite išsiduosi balsu santrauka. Vanda juknaite issiduosi balsu. V juknaite issiduosi balsu rasinys. Vanda juknaite išsiduosi balsu aprasymas. Issiduosi balsu rasinys. Išsiduosi balsu trumpas aprašymas. Išsiduosi balsu atsiliepimai. Vanda juknaite išsiduosi balsu pastraipa.

Paukščiai tarp žmonių, žmonės tarp paukščių.

Būti žmogumi tarp žmonių - ne taip jau lengva. Tiesą sakant, turi pasirinkti, kokio santykio su kitais žmonėmis nori, galbūt būti nepastebėtu, praslysti minių spūstyse, susilieti su kitais veidais, gal priešingai rengtis, elgtis taip, kad kiti žmonės aikčiotų, minėtų Dievo vardą, tvirčiau prie savęs priglaustų rankinę. Jei nepasirinkai nei vieno iš dviejų galimų variantų, esi kitoks ne mąstymu, užgaidomis, psichologinėmis būsenomis, o prigimtimi.

Atrodo, normalu, kad visi turi gimti tokiais panašiais, gal skirtis plaukų, akių spalva, kilogramų skaičius, odos tipas, o pojūčiai, turėtų būti tokie, kaip visų, kurie paslankiai leistųsi paverčiami instrukcijomis, nes jos padėtų ne tik matyti, bet ir jausti žmogui žmogų. Juk taip sunku pajusti, ką kitas jaučia, kadangi sunku, tai dažniausiai ir nebandoma.

  • Microsoft Word 14 KB
  • 2014 m.
  • 2 puslapiai (620 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ieva
  • Knygos esė V. Juknaitė Išsiduosi balsu
    9.7 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Knygos esė V. Juknaitė Išsiduosi balsu. (2014 m. Rugsėjo 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-ese-v-juknaite-issiduosi-balsu.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 17 d. 03:50
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo